Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is rosszul alszik...

Más babája is rosszul alszik mostanában? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
19 hós fiam eddig tökéletes volt minden szempontból. Néhány napja viszont kész rémálom az altatás. A helyéről kimászik, nem akar aludni, pedig álmos. Éjszaka is sokszor ébred, éberen alszik, keresi a cumiját és a rongyát. Nem éhes, visszaalszik. Mit tehetnék vele?
2012. ápr. 15. 00:04
 1/3 anonim válasza:
66%
kisbabâk nagyon érzékenyek tudnak lenni az idöjárás válltozásra. figyelgesd a humán meteorologiai jelentézeket, és össze tudod kötni mikor nem alszik jól. De ételtöl is függhet amit az anya eszik attól is (ha szoptat) és persze ha nõ ki a foga a picinek. kisbabával ez jár.:)
2012. ápr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pont ma írtam ki hasonló kérdést. Az én 2 hónapos fiam se akar aludni, pedig álmos. Jó hogy nem vagyok egyedül. :)
2012. ápr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
9 hónapos lányom szintén nem alszik jól szerda óta. Addig, ha kelt is éjjel pár perc alatt megnyugtattam és visszaaludt. Most 3-4 szer kel, és nehéz visszaaltatni. Foga is jön, szeparációs szorongása is van, szóval van mire "fogni". Remélem hamar túl jutunk rajta mindannyian. :)
2012. ápr. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!