Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mostanában nem eszik rosszul...

Mostanában nem eszik rosszul a babátok?

Figyelt kérdés

Pár hete még ette amit főztem,most meg elég válogatós(15hós)

szinte csak a joghurt,meg péksütifélék mennek.Üveges étel néha.Gyümölcs az megy szerencsére.

Ti mit csináltok ha ennyire rossz evő?

Ha nem eszik meg valamit,adtok mást vagy megvárjátok amíg azt elfogadja?

Van amikor harmadszorra találom ki,hogy mit enne.

Már totál kész vagyok,ha enni készülünk vagy megeszi vagy nem!!!Legyetek szívesek adjatok tanácsot!!!:)


KÖSZÖNÖM SZÉPEN!


2010. nov. 14. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk most gyümölcs sztrájk megy de keményem!!

Kb. két hete nem hajlando megenni semilyen gyümölcsöt.

Szerintem ne eröltesd lehet hogy akkor még nem éhes hagyd és probáld meg késöbb ha akkor sem kell neki akkor a következö etetésnél kináld meg ujra.

2010. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is 15hósom van de szerencsére nagyon jó evő a kiscsaj!De vannak napok hogy azért fitymál! Pl:tegnap is megfőztem neki és kb 3falat után nem evett belőle többet!

Olyankor ha nagyon nem akar semmit akkor eszik párizsit ami indig jöhet neki.HOgy azért még is egyen valamit! De ha semmi sem a szája íze szerint van akkor ennyi volt az ebéd!

Majd kap ha kér du!:)

2010. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!