Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek "későn" lett szobatiszt...

Akinek "későn" lett szobatiszta a gyereke, annál hogy zajlott a dolog? És mennyi idősen? Milyen nemű?

Figyelt kérdés
25 hónapos a lányom, de semmi jele, hogy érett lenne rá. Nem szól, még utólag se. És másképp sem jelzi. Biliről felpattan és még a pisis bugyi sem zavarja. Úgy döntöttem nem foglalkozok egy ideig a dologgal. Végülis 2010 szeptemberében megy oviba, addig még van időnk.
2009. jún. 19. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:

::))))Totál nem vagytok semmiről lemaradva!!ne erőltesd, kisfiam okt ben lesz 3 éves, akkor is megy oviba, s csak egy két hónapja tuti pisilésben szól pisil stb, most kezd éjjel is nem pelusba pisilni hanem reggel szól.DE kaki, rendszeresen kisgatyába megy, utána szól, egyszerűen nem hajlandó bilibe/wc be kakilni, nem tudom mi lesz, de nem is erőltetjük, persze beszéltünk már vele stb de nincs változás, mert ha látjuk h kell neki szólunk h jöjjön inkább vissza tartja.

Majd megtanulják, sztem ha lányodnak nincs előbb igénye rá, akkor jövő tavasszal vedd le róla a pelust....először bemgye minden sokszor, moshatunk de utána annyira ügyik, kisfiam úgy élvezi::)

2009. jún. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ma volt róla egy műsor, azt mondta a szakértő, hogy ha érett rá egy hét alatt megtanulja. Addig meg felesleges aggódni, erőltetni.
2009. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is így gondoltam!
2009. jún. 20. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!