Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen utazóágyat ajánlanátok?...

Milyen utazóágyat ajánlanátok? Egyszerre szeretném ágyként és járókaként is használni.

Figyelt kérdés
A kisfiam még csak két hónapos múlt, így mindenképpen olyat szeretnék, ami két szintes, azaz van emelőbetét, vagy mi hozzá. Egyszerű legyen összecsukni, és jó strapabírónak kellene lennie. Láttam egy chicco utazóágyat is, valami top kategóriásat, de sem árat, sem leírást nem találtam hozzá, bár állítólag ez jó nagy.
2012. ápr. 15. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amárkája igazából teljesen mindegy. Nekünk két utazóágyunk is van, azt szeretem jobban, aminek ki lehet cipzározni az oldalát. Ha sokáig szeretnéd használni, akkor szerintem ez jó megoldás, mert már a három évesem nem szívesen emelgetem be az ágyba. Árak tekintetében nem vagyok jó, mert ugyanazt a terméket 2*-3*-os áron is meg lehet venni, de egy-egy akció alkalmával akár féláron is. Nem használt cuccokról beszélek! Én a helyedben elmennék egy bababoltba, ott tudnak segíteni, hogy melyikhez van emelőbetét, és melyikről milyen visszajelzések jöttek.
2012. ápr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A bajom annyi a boltokkal, hogy felénk egy bababolt van, és szeretnék előre tájékozódni, kinek mi vált be, ha Bp-re megyek, eleve olyan boltot keressek fel, ahol az ajánlottakat meg tudom nézni/venni. Nálunk a hagyományos 1 m * 1 m-es járókánál jobban elfér az utazóágy, azért is gondoltam, hogy abban játszana is.
2012. ápr. 15. 16:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi pár hete ezt kaptuk meg 4,5 hónapos babámnak:


[link]


Bár kislányunk van de mi kéket vettünk, mert az kevésbé kényes és unisex... és bár az internet szerint az nem akciós a bababoltban kiderült, hogy mégis az. Nekünk úgy tűnik be fog válni, én már most imádom... mi is használjuk járókának is és ha megyünk a telekre akkor ágy is lesz és a kertben járóka is. Kicipzározható az oldala, mi vettünk rá szúnyoghálót, hogy ha a kertben lesz akkor ne csípjék össze bogarak.

2012. ápr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!