Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova tegyem a két hónapos...

Hova tegyem a két hónapos kicsimet, ha a naggyal az udvaron játszunk? A babakocsiban ordít, ha nem tolom.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Menjetek ki akkor, mikor alszik a kicsi. Esetleg vidd ki hordozóban, hogy nézelődhessen.
2012. ápr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hordozókendő? Nálunk az vált csak be.
2012. ápr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi ugyanebben a cipőben járunk a kicsi 5 hónapos a nagyobb 2 éves. A nagy állandóan kint lenne, de a kicsi már nincs el a babakocsiban fekve, ha ébren van . nagyon nehéz összehozni, sajnos így elég keveset tudunk kint lenni. Én úgy csinlom, hogy amikor alvás idő van a kicsinek akkor őt is kiviszem a babakocsiba ott nagyon szeret aludni és addig a nagy játszhat kint az udvaron.
2012. ápr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

mi teszveszeltünk egy lepukkant járókát 1000.-ért. kicsit felújítottuk, vettünk bele matracot :)

kint volt az udvaron, éjszakára beraktam az erkély alá, így nem ázott el.

én is nyugodtabb voltam, hogy ott alszik szem előtt és sokáig használtuk. persze mikor ébren volt akkor nem kellett benne "raboskodnia", egy vastag pokrócot leterítettem mellénk :)

2012. ápr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig akkor mentünk sétálni, amikor a kicsi aludt. Most már 4 hónapos, így ha felébred is elnézelődik egy picit a babakocsiban (meg szoktam emelni neki kicsit a háttámlát, hogy lásson), így hosszabb időket tudunk kint lenni a naggyal.
2012. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vedd magadra kendőben:)!
2012. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 4,5 hós, és most kezd elleni a babakocsiban akkor is ha nem alszik... eddig csak akkor mehettünk sétálni ha már láttam hogy fáradt. Viszont a hordozókendőd mindíg is imádta! Szerintem próbáld ki a kendőt, abból kilát, ráadásul érzi a közelséged... ha nem szeretnéd akkor pedig akkor menjetek ki amikor alvás ideje van a picinek.
2012. ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!