Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjátok meg a vasalást...

Hogyan oldjátok meg a vasalást 1-másfél év körüli baba mellett ha nincs segítséged?

Figyelt kérdés

Járókát már nem használunk, kicsim egy örök mozgó!

Köszönöm a válaszokat!



2012. ápr. 15. 16:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szoktasd hozzá, hogy egy kis időt töltsön a járókába. Mi majdnem 2 éves koráig használtuk,de csak akkor volt benne, ha porszívóztam , felmostam vagy ha olyant csináltam a konyhába ,h nem akartam, h odajöjjön. Megszokta, h amíg ezeket csinálom ő benne játszik a járókába,bekapcsoltam neki valami mesét így néha fel -fel nézett rá . De ő sem volt benne azért sokat max. egész nap 1 órát.

Vasalást én mostanába este csinálom , amikor már a gyerekek alszanak( 5 hós és 2 éves,nekem sincs segítségem).Szerencsére 8-kor már alszik mindkettő és ezután megyek vasalni.

2012. ápr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy vasalós típus, nem is veszek olyan ruhát, amit vasalni kéne, de ha muszáj, akkor a konyhapulton vasalok, oda még nem érnek fel. (17 hónaposak)
2012. ápr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szokott aludni. :-)) Ezen kívül babarács van a gyerekszoba ajtaján, oda be tudom tenni, jól el is játszik benn.
2012. ápr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem soha eszembe sem jutott vasalni napközben, míg fel volt a gyerek! Délután vasaltam míg aludt, vagy este mikor elaludt, és közben tévéztem.
2012. ápr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Detto, mint az utolsó. Aztán megszületett a 2. kisbabám , azóta nem vasalok. :D:D:D:D
2012. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%
Nincs még gyerekem, de nem vasalok semmit. Ha normálisan van kiteregetve a ruha, akkor nem lesz gyűrött. Ja, meg nem veszek gyűrődőset alapból. CSak alkalmi ruhát vasalok. Aki meg még az ovis gyerek zoknijait is vasalja, arra annyit mondok: hááát, ha semmi értelmesebb tevékenység nem jut eszébe, akkor csinálja.
2012. ápr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Estefelé vasalok, amikor már alszik, vagy reggel, amikor még alszik.
2012. ápr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
van egy 4 hónapos és egy 2.5 éves fiam, segítségem nincs. Így a vasalás már nem fér bele. Vállfára teregetem ami gyűrődős, meg kirázogatom, ennyi.
2012. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Amíg alszik - heti egyszer vasalok, szépen teregetek, nem vasalok mindent (csak a felső réteget, ami kilátszik, tehát pl bodyt nem), így is megvagyok 1 óra alatt. Itthoni ruhákat, ágyneműt, pizsiket, trikókat, stb nem vasalok.
2012. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vasalok... 90 fokon mosom a fehéret, 40-en a színest, aztán a szekrényben összehajtogatva kivasalódik.
2012. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!