Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség?! Nem lesz baja?!

Segítség?! Nem lesz baja?!

Figyelt kérdés
Ma délelőtt a párom vigyázott 4,5 hós babánkra, mert nekem elintézni valóm volt. 2 hete már hozzátáplálok, mivel tápszeres. Ma reggel megfőztem az ebédjét és figyelmeztettem a párom, hogy az két napi adag. 300ml-es a doboz. Ezek után arra megyek haza, hogy a gyerek megette az EGÉSZET!!! Ugye nem lesz tőle baja??? Szegény párom kapott apait-anyait...
2012. ápr. 15. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, semmi baja nem lesz:-) Ami előfordulhat: Pici hasfájás, de csak azért, mert nyomja a szokatlanul sok kaja a pocakját, vagy ma már nem fog enni :)

Az én zseniális párom dettó ezt csinálta, megetette a 10 hónapos gyerekünket 2darab 220 grammos üveges kajával :-))) Aznap a gyerek már nem kért enni :-D

2012. ápr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Szegény párod... :) Nem hinném, hogy baja lesz. A felesleget esetleg kihányhatja, vagy a pocija fog fájni, de ez sem biztos.
2012. ápr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem:) Ha ízlett neki, egészségére. Lehet, hogy később lesz majd csak éhes:) Egyébként a Kislányom csinálta azt, igaz tápszerrel, hogy megevett pár hónaposan esténként 200 milit, utána 1-1,5 óra múlva 150-170-et. Jól megijedtem, viszont az egész éjszakát végigaludta:) Reggel pedig korgó gyomorral ébredt:)

Majd írj, hogy hogy van a Babód!:)

2012. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szegény párod... Nehéz élete lehet melletted. :/:/ (Bocsi)


Semmi baja nem lesz nyugodj meg. Ízlett neki, megette, ennyi. Ahogy már írták előttem max. kijön belőle, de semmi komoly baja nem lesz. Gondolom nem tokaszalonnát adtok neki. :D

2012. ápr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Húha, jó étvágya van :)

Mi baja lenne? Lehet, majd fáj a pocakja, de ha lassan eszik, akkor hamarabb eltelt még az sem lesz. Majd vacsira kapjon kevesebbet. Nálunk is sokat bír enni a kicsi, néha attól félek, hányni fog, de még soha, és van, hogy az utolsó falatot nem kéri, mert teli van. Biztos finomat főztél..

2012. ápr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha jóízűen megette, ugyan mi baja lenne? Nyugodj meg, majd több cucc lesz a pelusban, ennyi. :P

A párodtól meg sztem kérj elnézést, ha leharaptad a fejét! PErsze megijedtél, "kezdő" anyuka vagy, de lesznek még ennél nagyobb bakik is, de bármelyikünkkel előfordulhat. Óóó, miket mesélhetnék...:D

2012. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is fölöslegesen szidtad meg a párod emiatt. Jól esett a babádnak, hát megette. És akkor mi van? Max visszabukja a maradékot, vagy kevesebbet eszik a következő étkezésből.
2012. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a válaszokat! Igazából azért is aggódom, mert a babóca elég nagy súlyú, 8,5 kg már most, óriási étvágya van kezdetektől fogva...

Mindig letol az orvos, hogy túl van etetve, de amikor még szopizott, akkor is kiszívott belőlem bivaly mennyiségeket...

De megnyugtató, hogy más csemetéje is képes ilyesmire:)

2012. ápr. 15. 20:35
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyébként az ominózis "zaba" után aludt most délután 4 (!) órát, már én ébresztettem, majd farkas éhesen vetette magát a cumisüvegre...én próbálom nem etetni, de hát..
2012. ápr. 15. 20:36
 10/12 anonim ***** válasza:
De irigyellek! Az én 9 hósom ezt 3 evés alatt enné meg! :)
2012. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!