Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudom a ruhácskákból a...

Mivel tudom a ruhácskákból a foltokat eltüntetni?

Figyelt kérdés
A babám borzalmasan összeken mindent a kajájával.Egy nap annyiszor öltözik ahányszor eszik,hiába teszem rá az előkét.A foltokat nem tudom kiszedni a ruháiból.Vaniserl is próbáltam,de nem az igazi.Ti hogy mossátok ki?
2008. ápr. 17. 19:00
 1/6 bendzso ***** válasza:
100%
én a vanish oxigélt használom. mivel folyik meg drága is, a spórolást úgy oldom meg, h kitltöm a tartályba, amit adnak hozzá, fecskendővel felszívom, így a gél pont ott fog hatni, ahol kell. mielőtt beindítod a mosógépet, egy kicsit várj, h a makacsabb foltokra is hatással legyen. 99 %-ban bejön, egyedül a kakaófolttal nme bírok el :)
2008. ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Trisó, ha zsíros a folt. Ha bírja a ruha anyaga, legjobb kifőzni - ez 1-2 percet jelent. Ha nem lehet főzni,akkor csak a trisós forró vizet öntsd rá a ruhára (esetleg ne műanyag edényben) hagyd ázni, utána simán mosd ki. Ugyanaz mintha konyharuhát mosnál.
2008. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk még csak a kakija fog össze mindent, azt vanish white-ba áztatjuk, nem veszi ki a ruha színét, csak a zöldes kakit.
2008. ápr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem a tuti az amway-nek van egy folt kiszedő spray-e, rá kell fujni a foltr mielött a mosogépbe teszed.

Kiszed mindent, a fü folokat, sütötököt stb.

Nagyon jó.

A vanish szappan is jó, de csak a szappana, mert a folyadék és a por az semmit nem ér.

Ez az oxi action port probáltam, még a dinnye lét se szedte ki.

2008. ápr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Létezik olyan előke, ami olyan, mint egy ruha, van ujja, és hátul össze lehet kötni, műanyagból, nekünk ez nagyon bejött!

Mosáshoz pedig én azonnal beáztatom, és Vanish szappannal mosom ki.

2008. ápr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Nekem is Vanish szappan és az Amway dolgok váltak be. Az Amway termékek elég drágák, de nekem nagyon sokáig elég. (Én az előáztató port és a fehérítő port használom, de a spray is jó, amit előőtem írtak.)
2008. ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!