Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már csak egyszer akar szopizni...

Már csak egyszer akar szopizni a fiam. Nem kevés ez? 10 hónapos.

Figyelt kérdés
Már csak este szopik, eddig hajnalban még felkelt, de mostanában nem kel fel. 8-kor kelünk, de akkor már rendes kaját szokott enni, nem akarom akkor visszaszoktatni a cicizésre. 1 évesen amúgy is le akartam választani, de szerettem volna, ha addig ez a 2 szopi megmarad. Így viszont nem tudom, hogy ez az egy nem kevés-e neki?
2012. ápr. 16. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
De szerintem kevés. És a reggeli szopi pedig nem ártana. de mindenki más..reggel mit eszik? miért szoktattad le a reggeli ciciről?
2012. ápr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A reggelit (8 órait) is ő hagyta el magától. A hajnalit most ugyan így. Általában gyümit eszik keksszel, joghurttal, gabonával.
2012. ápr. 16. 09:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 10-11 hónaposan választotta el magát mindkettő. Mit tudsz tenni? Ha nem kell neki, akkor nem kell. Próbáld ezt az egyet megtartani ameddig csak lehet.
2012. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ilyenkor kell még adni neki tápszert?
2012. ápr. 16. 12:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló vagyok.

Én nem adtam, el van ilyenkor már joghurton, sajton, túrón stb... 1 hónap múlva meg már mehet neki a tehéntej.

De ha te óvatosabb vagy vehetsz pár doboz 3-as tápszert, de szerintem felesleges.

2012. ápr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!