Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar aludni? 8 hónapos.

Miért nem akar aludni? 8 hónapos.

Figyelt kérdés
Fél 6kor ébred, de nem akar visszaaludni, pedig este 9-re sikerült ágyba raknom, és napközben is csak 1 alkalommal 2 órát alszik.
2012. ápr. 16. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyi az alvás igénye. Az én lanyom is 6 körül kel, nagyon ritka, hogy fel 7-ig alszik. Ő ilyen.
2012. ápr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nagyon nyűgös, egyszerűen nem tudom lekötni. Állandó figyelmet igényel, még csak pakolni sem tudok tőle, sok helyen járólap van, oda nem tehetem le.
2012. ápr. 16. 08:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Nalunk is sok helyen van jarolap, megis letettem. Illetve én letettem a szonyegre, ő meg eljutott máshova. Ment, amerre akart. Max egy réteggel több ruhát kell raadni.

Nem biztos, hogy az alvás miatt nyugos amúgy. Nem jön a foga?

2012. ápr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért nem teheted le járólapra? Nálunk is van, ahol járólap van, de a 8 hónaposom szabadon van a lakásban Nem is viseli el, ha be akarom zárni a járókába...

Amúgy nem alszik keveset, ez normális kb. Zavarhatja front, fogzás, új fázis a mozgásban pl.

2012. ápr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Apukám nem engedi, hogy letegyem. Ez most kicsit kamaszosan hangzott, de tömören igen.

Ő velünk él, hisz anyukám és nagyim is meghalt már, a testvéreihez pedig nem is szívesen menne és nem is szívesen fogadnák be. Egyedül életképtelen.

Ő nem szereti ha lerakom a gyereket a járólapra.

2012. ápr. 16. 09:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, az ébredésről tényleg annyit, hogy ennyi az alvásigénye, nekem 7,5 hónapos, max fél 9re kidől, és kb 6 fél7ig alszik. Napközben délelőtt kb másfél órát, délután max egy órát. Arról, hogy nem tudsz tőle csinálni semmit: lehet hogy most kezdődik nála ez a szeparációs szorongás.
2012. ápr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!