Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnál a pár hónapos gyerekedne...

Adnál a pár hónapos gyerekednek kúpot, hogy elaludjon, mert éjszaka nem hagy téged aludni?

Figyelt kérdés
Nem beteg, nem lázas, csak a kúptól majd jól elalszik és végre békén hagy.
2012. márc. 6. 17:30
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
79%
nem. nagyon sír?
2012. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
92%
Csak azért nem adnék.
2012. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
41%
Jézus.
2012. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Nem gyógyszerezném a semmiért. Vegyél be te nyugtatót vagy altatót és menj át másik szobába pihenni.
2012. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
50%
Aki ilyet csinál az egy elmebeteg...Úristen remélem nem komoly kérdés...
2012. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
63%

Anno anyukám végső elkeseredésében kért a dokitól nyugtatót nekem, mert már annyira hulla volt tőlem, hogy összeesett, nem mert kivenni a gyerekágyból, mert félt, hogy elejt. Szóval kikészítettem :) A doki adott is neki valami nyugtatót, amit nagyon-nagyon-nagy lelkiismeret furdalás közepette beadott nekem. Én pedig úgy felpörögtem tőle, hogy gyakorlatilag két napig nem aludtam. Szóval jól megszívattam... Inkább kifejlesztette, hogy hogyan tudja átvészelni az éjszakai (neki, nekem nappali) műszakot, de többet nem nyúlt ilyen praktikához.

Szóval tanulva az én esetemből én inkább valamit megpróbálnék azért tenni, hogy nyugodt legyen az éjszakánk, de semmi esetre sem adnék neki semmilyen nyugtatót/altatót.

2012. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
80%

Nem adnék.


A válaszadóknak írom, hogy megértem a döbbenetet és a kritikákat, nekem is hasonló a véleményem. Ám, a közvetlen környezetemben is van ilyen, igaz ott már 4 év körüli a kisfiú. Anyukáék kigondolták, hogy iratnak nyugtatót a gyereknek, mert ők már nem bírják tovább az éjszakázást. Nekem ilyen eszembe sem jutna, pláne NYUGTATÓT! Ezzel csak azt akartam írni, hogy sajnos létezik ilyen.

2012. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Mindenkinél vannak rossz időszakok, de valahogy kibírjuk. -viszot nekem az az érzésem, hogy nem Te vagy az, aki ezen elgondolkodott, hanem hallottad, h valaki ilyet csinált/akar csinálni. Jól gondolom?

Ha viszont te vagy, akkor inkább kérj meg valakit, hogy nap közben vigyázzon 2-3 órát a kicsidre, és addig alhatsz.

2012. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
50%
érdekes hogy mindenki nemleges választ adott, meg mindenki csodálkozik, mégis megy a lepontozás.
2012. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
92%

Nem adnék.

De nem biztos, hogy a kérdés feltevője igen, még mielőtt feljelentenétek a gyámhatóságnál :)

2012. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!