Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik a lányom, se...

Miért nem alszik a lányom, se éjjel se nappal? Nem nagyon akar nappal se aludni éjjel meg nagyon gyakran fent van,6 hónapos múlt 22-én. Már nagyon kivagyok én is, mit lehet tenni hogy legalább éjjel aludjun?

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 16:06
 1/6 xStefix ***** válasza:
81%

Fogzás..?

Fejlődési előrelépés..?

2012. márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen lehet,hogy fogzik,be szoktam neki kenni Dentinoxxal.
2012. márc. 10. 16:41
 3/6 xStefix ***** válasza:

Hát ez ellen sokat nem tudsz tenni, ugye, a tüneti kezelésen kívül.

Éshát ha épp olyan fejlődési szakaszban van, hogy pörög a kis agya, nagyon azzal se. Ebben az esetben estefelé próbálj olyan "rituálét" kialakítani (ha még eddig nem volt), ami egyrészt kicsit lelassítja, ellazítja, másrészt, amiből idővel tudni fogja, hogy most pihi következik. Nem biztos, hogy ez meg is oldja a dolgot, de csökkentheti a tüneteket.

2012. márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is pont így vagyunk.Én most homeopátiával próbálkozom, hátha... Viburcol, chamomilla...
2012. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hú hát nem tudom mit csináljak,már próbáltam hogy később fűrdetem,mint eddig,vagy előbb,de nem jön be,ma pl:este11 után magam melé tettem aztán úhy aludtunk el,de azt se akarom hogy mellém szokjon Ő is,mint a nagyobbik(3 éves kislány).Szóval,kivagyok.
2012. márc. 11. 17:45
 6/6 xStefix ***** válasza:

A nagyobbiknál mi volt a helyzet?

Csak mert anyánál biztonságosabb és megnyugtatóbb helyet nem hiszem, hogy tudnál találni, szerintem egyetértesz...

2012. márc. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!