Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám a mozgásfejlődésben...

Ha a babám a mozgásfejlődésben ügyesebb, mint amilyennek kéne lennie a kora alapján, akkor feltételezhetően nem lehet értelmi fogyatékos?

Figyelt kérdés

Oxigénhiányos lett születésekor.2,5 hónapos,és már tartja a fejét,forog minden irányba,kúszik,próbálkozik a mászással is.

(Járunk Dévény tornára,és otthon is tornázunk.)Amúgy érdeklődő,imádja az arcokat nézni,mosolyog,gagyog.


2009. jún. 19. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:

2,5 hónaposan kúszik-mászik? nem túlzás ez?

egyébként nem valószínű hogy értelmi fogy. lenne abból amit leírtál.

a gyors mozgásfejlődés nem egészséges.

2009. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem túlzás!A gyógytornásza is azt mondja,hogy nagyon ügyes.Valószínúleg a sok torna miatt van. :-)
2009. jún. 19. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Bocs, hogy offolok, de az elsőtől kérdezném, hogy miért is nem egészséges a gyors mozgásfejlődés? Az én gyerekem 6 hónaposan mászott, két hét múlva felállt. Mit csináltam volna, kötözzem le? Elhiheted, nem én erőltettem (a mászást nem is lehetne). Ilyen megjegyzésekkel csak felesleges szorongást keltesz az arra hajlamos anyukákban.
2009. jún. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
most ez a lényeg hogy engem baszogatsz?
2009. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ejnye....miért kell ilyen csúnyán beszélni......amúgy ma ez a 4 .kérdés amire véleményem szerint kedves első válaszoló Te válaszolgatsz arogánsan...hihetetlen!Ha idegesít a kérdés ne válaszolj!

Gyógytornász vagyok és az én kislányom is ox.hiányos állapotba került!Tornáztattam,meg úszni járunk és hihetetlen gyors lett a mozgásfejlődése!És ez igenis egészséges!Akkor nem egészséges ha az anyuka erőlteti!

Nektek biztos h a tornától indult be iylen szépen!Nagyon ügyes és erős!

2009. jún. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat!Én sem értem,hogy miért válaszol olyan akit idegesít a kérdés,de mindegy...azért is köszönöm!:-)Nem kitalálom a helyzetet,hanem a tényeket írom le,különben minek kérdeznék,fiktív dolgok alapján...nem is értem!De ezen kár is vitatkozni.Sok szerencsét mindenkinek!
2009. jún. 19. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!