Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más baba is felidegesíti...

Más baba is felidegesíti magát, ha nem jön össze valami, pl. mozgásfejlődésben?

Figyelt kérdés

Kisfiam lassan 8 hónapos, nagyon ügyesen kúszik már.

Most a mászást vette a fejébe, de konokul. Viszont rosszul próbálkozik, mert a karját kinyújta, de a lábát is, és a feneke az égnek. Na így is lehet mászni, de jóval nehezebb mint térdelve.

Persze nem akar összejönni, és baromira be tud emiatt pörögni. Először fújtat :), aztán kiabál, majd a vége hangos, panaszos sírás és nekem a vigasztalás.

A ti babátok is csinál ilyet? Akinek ilyen típusú volt, később is megmaradt ilyennek a személyisége?

Köszönöm!


2011. jún. 28. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 hónapos, de már fel tudja mérgelni magát ha nem jó valami. Pl nem jön eléggé a tejcsi. Meg ha fáradt már azon is mérgelődik ha kiesik a játék a kezéből. Szerintem ilyen típusú és nem hinném hogy ez jobb lesz.
2011. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ugyan ez:))az én fiam is 8 hós, pont ezt csinálja:D

Annyi a különbség, hogy a karját nem nyújtja ki, így a kis fejét túrja a szőnyegbe, vagy ágyba, ahol éppen van....de kúszni nagyon ügyesen kúszik:)1-2x mer felállt négykézlábra,de összerogyott:)

De máskor is felhúzza magát.Pl van a földön egy szösz, matatja a mutató ujjával, nem tudja felvenni, így elkezdi csapkodni:D

2011. jún. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ilyen. Frusztrálja, ha valami nem jön össze. Nálunk is nagy sírás a vége, de szerencsére valamivel mindig meg lehet vigasztalni! Szerintem ez természetes viselkedés. Felnőttként is frusztrál például engem, de szerintem majdnem mindenkit, ha valami sokadik próbálkozásra sem jön össze:o((
2011. jún. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az enyyém ha rosszkedve van , akkor a mai napig ilyen. ha vmi nem sikerül egybúl akkor görbül a szája.....nem olyan durva mr mint rég, mert már tanulgatja kezelni az indulatait, de azért alapvetően ilyen típus. egyébiránt én magam 31 éves létemre is ilyne vagyok, ha vmi nem siekrül, vagy mellémegy vagy stb, egyből lilul a fejem, régen ilyenkor egy jót káromkodtam, most ezt már nem lehet ugye a kislányom miatt, már csak elmorzsolom a fogaim közt. szóval volt honnan örökölnie a lobbanékonységot. :)

amúgy ő 2,5 éves.

2011. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csinált, ez természetes :)
2011. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hajaj.Képes földhöz vágni magát,ha valami nem sikerül elsőre,pedig még csak 10 hónapos.Én is félek mi lesz később.
2011. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na jó tudni, hogy nem csak mi vagyunk ezzel így!

Hát kitartás Anyukák!:-)

2011. jún. 28. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!