Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Merjek vele elindulni? Mi a...

Merjek vele elindulni? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Holnap el kellene utaznunk 125km-re, a párommal és a 3 hónapos kislányommal. Nem személyautóval mennénk hanem pick up-al. Szabályos bébi hordozóval olyan autóban utazni. Nincs benne légzsák. Mi a véleményetek? Kérlek lássatok el tanácsokkal. Az egyik felem azt mondja, hogy ne menjünk a másik felem, pedig biztat mivel mások több száz km-re viszik a gyermeküket amikor nyaralni mennek.
2012. ápr. 16. 13:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Az tényleg elég rossz, hogy nincs benne légzsák, de ha felszállsz vele a buszra babakocsival, azt gondolod jobban biztonságban vagy? Hát nagyon nem. Ez csak egy példa. Ha menni kell, akkor pedig menni kell. Szépen bekötöd a gyereket, és felelősségteljesen vezet, aki vezetni fog. Ennél jobbat nem igazán tehetsz szerintem.
2012. ápr. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Menjetek nyugodtan, mi autónkban sincs, meg még szerintem sok autóban nincs légzsák a baba oldalán és mégis elutaznak. Mi is mentünk vele, mert a rokonok 220km-re laknak, inkább csak a megszokott rutin borulhat fel ilyen esetben. Persze az ember aggodalmas, én is iylen vagyok. De amikor már beülök az autóba, megszűnik és tudom, hogy minden rendben lesz :)
2012. ápr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha van a kocsiban ülés, biztonsági övvel, akkor mehettek:)
2012. ápr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Rengeteg autóban nincs légzsák, mégis közlekednek vele. Beleteszed a hordozóba, bekötöd és mehettek.
2012. ápr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De az a lényeg, hogy ne legyen benne légzsák, a babák meg a gyerekek nem csak akkor utazhatnak elől az autóban, ha nincs benne légzsák? Én tudom rosszul? Köszönöm a válaszodat :)
2012. ápr. 16. 13:07
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2012. ápr. 16. 13:10
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem mi a kérdés!? Ha a babát bekötött az anyós ülésre, ki kell kapcsolni a légzsákot ha van. Akkor szerintem mindegy hogy van-e vagy nincs.
2012. ápr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
125 km maximum masfel ora.Szerintem eves utan amikor gondolom egyebkent is aludna elindultok valoszinüleg vegig fogja aludni.Egyebket a legzsakot ki kellene kapcsolni ha lenne.En hosszabbat is mentem vele kettesben...söt most is kenytelen vagyk.
2012. ápr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

En elindulnek vele! (3 hetes kora ota megyunk is,200-250km-es utakra nagyszulokhoz)

Csak gondolj bele,mi tortenhet olyan egy 3 honapos gyerekkel,ami otthon ne tortenhetne!

Ha ehes,meg tudod etetni,ha sir meg tudod nyugtatni,ha tisztaba kell tenni szinten ma mar barhol meg lehet oldani!

Ezzel csak azt akarom mondani,hogy addig menjetek inkabb,amig nincsenek nagyobb igenyei,amig mondjuk nem kezd el maszni,menni,stb.

A legzsakot,meg ahogy tobben is irtak ahova bekotod,ott ki kell kapcsolni!

2012. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi az a pick-up?
2012. ápr. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!