Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Merjek-e elindulni 12 hetes...

Merjek-e elindulni 12 hetes terhesen az 1 éves kislányommal egy 13 órás autóútra?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

EGyedül? NE.

Ha többen vagytok és komplikációmentes a terhességed akkor nyugodtan.

2009. aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem egyedül gondoltam, bár újraolvasva a kérdést, tényleg úgy jött le,bocsi.A férjemmel és a kislányommal mennénk 1 hétre Olaszországba.
2009. aug. 27. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:
8%

szia. szerintem ne kockáztasd meg. egy ilyen pici babával hosszú az út. meg hát én félnék is a balesetektől :s

de ha mentek, szerencsés, és probléma mentes utat kivánok nektek :)

2009. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Én mernék. 16. hétben leszek, amikor a 9 hónapos babánkkal és a férjemmel indulunk kerek egy napos autóútra a jövőhéten. Én egyáltalán nem tartok tőle, semmi bajom a terhesség alatt, a fiam jól viseli a hosszabb utakat is, szeret kocsikázni. Étellel, itallal, zenékkel és játékokkal készülünk. Vissza is megtesszük két és fél héttel később.

Az autózás terhesség szempontjából szerintem nem veszélyes, amikor a fiamat vártam, akkor 30 hetesen tettük meg ugyanezt az utat. Azt pedig te tudod, hogy a kislányod mennyire fogja bírni a kocsikázást, de én tapasztalatból azt mondom, hogy a kisebbek egy kényelmes autósülésben sokkal jobban bírják, mint a felnőttek. (A mi ülésünk szinte fekvő helyzetbe csúsztatható, így kényelmetlen sem lesz, időnként meg úgy is megállunk nyújtózkodni.)

2009. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha a terhesség a kérdés, én ingáztam Varsó-Budapest között végig a terhességem alatt, 16 óra, én vezettem végig. 1 éves babám nincs, nekem inkább az lenne a kérdés, őt hogy foglaljátok le. De ha erre is van megoldás, akkor simán :)
2009. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltunk,hogy éjszaka utaznánk,és végigaludná az utat.Elég optimista vagyok,de remélem bejön!
2009. aug. 27. 20:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolso elotti vagyok: mi is ugy indulunk, hogy megfurdetem, feloltoztetem, addig a ferjem elokeszit mindent a kocsiban, megcsinalom az esti tapszeret es indulunk, majd a kocsiban eszik. O atalussza az ejszakat kozvetlenul vacsora utan, en szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy reggel hetig nem fog felebredni, ami annyit jelent, hogy az ut felet mar meg is tettuk. Akkor lesz az elso megallos hosszabb pihenonk, amikor o felebredt, hogy kinyujtozhasson.

Szerintem nem lesz gond nalatok sem, jo utat!

2009. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 28. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!