Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 7 hetes baba mennyit ehet...

Egy 7 hetes baba mennyit ehet maximum? Jövőhét hétfőn lesz 8 hetes

Figyelt kérdés

És kérlek ne a táblázatot írjátok, a testsúly kg/150, mert én tapasztalatokra vagyok kíváncsi, kinek mennyit evett a babája ebben a korban.

Köszi!



#gguzt
2012. ápr. 16. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem mindig egy kanallal tobbet akart es evett is,mint a javasolt,kerdeztem dokit,azt mondta,ha nem hany-enyem soha-akkor amennyit kivan a baba,nem baj,ha tobbet adsz/ker.most 6hos
2012. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
már nem emlékszem ,hogy mennyit evett ekkorkaként, de nincs maximum, annyit ehet, amennyi jól esik neki, nem tudod túletetni, mert egyszerűen kiköpi a cicit, ha jól lakott
2012. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
vagy sir,ha erolteted vagy elfordul,ha mar nem kell neki,majd o "szol"
2012. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
120-130 miliket evett, naponta 5-ször. Éjszaka egyáltalán nem, reggel 6-tól este fél 8-ig bezárólag táplálkozott a drágám.
2012. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lányom nem volt egy nagyétkű, de neki ennyi is elég volt: olyan 100 ml körül evett 2 hónapos kora körül.
2012. ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: Az lemaradt hogy 6x evett egy nap általában.
2012. ápr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam ma 7 hetes 150 grammot eszik naponta 8x AR-es tápszerből.
2012. ápr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy mennyi a max. Amennyire éhes, és amennyit megeszik. Ha túlette magát, akkor azt úgyis visszabukja. Az enyém anyatejes volt, nem is mértem, úgyhogy fogalmam sincs, hogy mennyit evett.
2012. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!