Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kislányom pár napja...

Egy éves kislányom pár napja pofozkodik. Mondom hogy nem mert fáj pár pillanatra megfogom a kezét. Mit tehetnék hogy abbahaggya?

Figyelt kérdés

Sajnos erre nagymama tanítja, de nem tilthatom el tőle a gyerekem. Bár szívesen ezt tenném. Nem érti meg, hogy nem akarom agresszívvé nevelni a gyerekem, nem érti meg.

Mit tehetnék az anyámmal, hogy ne tanítsa ilyesmire a kislányom? Ő jót nevet rajta, engem pedig pofoz az egy éves lányom.


2009. jún. 19. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nekem anyukám ilyet csinálna, addig eltiltanám tőle a gyereket. Szerintem 1-2 nap után megígérné, hogy nem tanítja ilyen h*lyeségre a gyereket az akaratom ellenére.
2009. jún. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Már ne is haragudj, de az anyukádnak nem kis gondja lehet ha ilyeneket tanít egy egy éves csöppségnek. A helyedben sürgősen eltiltanám tőle.

2009. jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is sokszor úgy érzem, hogy a nagyik és a dédik nem veszik a lapot, hogy a gyerek nem egy kis bohóc. De persze ha már nem bírnak vele, én tegyem helyre a viselkedését. Na mi a párommal elhatároztuk, hogy igenis megneveljük a rakoncátlan felmenőket, és rájuk szólunk amikor nem jóra nevelik a gyereket. Nállunk beválik, bár nehéz a gyerekükből a gyerekem annyává lenni. Sokszor megkaptuk, hogy szívtelenek vagyunk, de hidd el, ha szereted édesanyádat, úgy, ahogy a lányodat sem tagadod meg a pofozásért, ő is előbb-utóbb be fogja látni, hogy csak jót akarsz!
2009. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ő ezt sohasem látja be, nekünk sem volt fényes gyerekkorunk tesómmal. Sajnos most a szomszédban lakunk, de alig várom hogy elköltözzünk. Ha rászólok anyámra, megsértődik hogy merek neki a gyereknevelésről beszélni, amikor ő már két gyereket felnevelt. Hozzáteszem, én 40 éves vagyok, és nem egy huszonéves csitri, akinek fogalma sincs az életről.
2009. jún. 19. 18:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Hadd sertodjon meg! Milyen dolog mar az unokat pofozkodasra tanitani???? Sajnos vagy a nagyi szokik le a hulyeseg tanitasara vagy az unoka nem megy at hozza. A gyerek csak osszezavarodik, ha a nagyi jot nevet pofozkodason, te meg tiltod. A nagyinak is tiltania kellene.
2009. jún. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!