Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a forrásban lévő vízbe egy...

Ha a forrásban lévő vízbe egy pillanatra teszem bele a fekete tea filtert, éppen csak megszínezi a vizet, azt ihatja 5 hós babám?

Figyelt kérdés
Ha nem, miért nem? Itt olvastam, hogy nem szabad fekete teát.
2010. máj. 14. 06:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ez a teáztatás nagyon elavult dolog. Ilyen picinek teljesen jó a víz (babavíz vagy felforralt, lehűtött csapvíz, ha iható). Fekete teát semmiképp nem adunk, mert tein van benne, ami hasonlóan a koffeinhez, felpörgeti őket. Ha mindenképp teáztatni akarod, akkor érdemes babateát venni.
2010. máj. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tehát ha csak egy kis színt ad a víznek, 1 másodpercig van benne a filter, csak belemártom, akkor is megy bele tein?

Egyébként nincs gondunk az alvással...

2010. máj. 14. 08:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább vegyél valamilyen baba teát. Ha éppen belemártod, nagyon íze sem lesz.
2010. máj. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a koffein egy pillanat alatt is átmegy... mondjuk régen velünk is ezt itatták. Azonban ma már vannak nagyon klassz gyümölcsteák, csak el kell olvasni, ne gyümölcs ízű legyen, hanem gyümölcstea! Abból nyugodtan ihat!
2010. máj. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem is akarok még nagyon ízt, csak éppen nem vizet iszik, sok értelme valóban nincs a bebelógatásnak. Ezért sem gondolom, hogy káros.


Köszi az eddigi válaszokat!

2010. máj. 14. 09:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Én csipkebogyó teát adok neki az elejétől kezdve.(orvosi tanács).Nem kell sokáig áztatni eleinte,és rengeteg C vitamin van benne.Meg egész jó az íze.

Ja és rendes herbáriás tea.

2010. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2010. máj. 14. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!