Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kórházakban milyen tápszert...

A kórházakban milyen tápszert kapnak a babák? Mindenképp hipoallergént? Elsősorban a debreceni Klinika érdekelne, ha valaki netán tudja.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 16. 17:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
????
2012. ápr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

beszélgessünk már normálisan! nem biztos, hogy igazam van, (nem is állítottam, hogy meg lenne hivatalosan alapozva a sejtésem, bár ti sem) de a hangsúly lehetne normális.

igen, van olyan kórház, ahol be kell vinni a pelenkát.


Ilyenkor belegondolsz, hogy kit, milyen pillanatában találsz el? (nem akarom részletezni, de engem épp egy nagyon szomorú történet kellős közepén. zokognék egész nap és akkor még ez is. )

2012. ápr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy rossz időszakod van!

Csak hát Te írhatod, hogy a legolcsóbb sz@art adják?


Persze, van ahová vinni kell pelust pl., de azért az nem egyenlő a tápszer kérdésével, amin a gyerek egészsége múlhat.


Mégegyszer sajnálom a rossz időszakot, remélem hamar túl leszel rajta!

2012. ápr. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem értem,ha azért pontozott le valaki,mert kértem pótlást a gyerekemnek,mivel nem volt tejem,nem hiszem hogy akkora bün!3000gr-al született,mikor hazajöttünk 2670gr volt,és 10 naposan is 2700gr!!!És 20-30 perceket szopizott,és nem volt tejem,és boldog voltam hogy 10 naposan a védőnőm felisnmerte hogy éhezik a gyerekem.Aki lepontozott emiatt hasonló jókat kivánok!
2012. ápr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Igen, valóban én is nyers voltam, elnézést kérek. A témához visszatérve: biztos nem károsabb az a tápszer, mint egy másik, de nem vagyok benne biztos, hogy hypoallergén lenne. (meg, mondom, nem keverik be frissen) Bár az a pár nap, nem nagy ügy, én nem vagyok paramami. Bár legközelebb viszek be magammal tápszert, emiatt. (nem csak emiatt, hanem legalább nem kell menni 3 óránként és magyarázkodni...szabály szerűen minden alkalommal kikérdeztek, hogy ő kaphat tápszert? meg lett beszélve? olyan megalázó volt.) Végül is, mindegy, már nektek sem aktuális.

Hátha jár majd erre valaki, (pl. csecsemős nővér :)), aki tudja, hogy mit adnak.

2012. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

de az is lehet, hogy tényleg hypoallergén, csak nem gondoltam volna, hogy telik rá, ekkora pénzhiány mellett. (


befejeztem :)

2012. ápr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hypoallergén, tuti. A saját szememmel látom. :) (Én sem keverem mindíg frissen. Bár már csak reggel-este kap tápszert. Este 260-280ml-t, de mivel ezt egy üvegben nem lehet megcsinálni, így 2 üvegben készítek 210-210ml vízből, és összeöntöm. A maradék megy a hűtőbe reggelig. Semmi gond nem volt még soha.A tápszerárak mellett szerintem óriási pazarlás lenne kiöntögetni.)
2012. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!