Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babam mindent meg akar...

A babam mindent meg akar kostolni, amit mi eszunk. A ti babatok is?

Figyelt kérdés

Most lesz het honapos. Mar sok mindent megeszik, jol haladunk a hozzataplalassal, az etvagya is remek es mindent szeret.

Lehet, hogy ennek koszonheto, de mar nem lehet ugy enni, inni elotte, hogy ne kunyeralna, eloszor vigyorral, kez- es labrazassal, sikongatassal, sikertelenseg eseten sirassal.

Ugyhogy tablazat ide, vagy oda, de en egy-egy apro csipetet adok neki mindenbol, ami nem kifejezetten "karos" (mint mondjuk a cola, vagy szensavas udito, csipos etel, stb). Ennyitol nem lesz baja.

A ti babatok is ekkora kunyerabajnok?


2009. jún. 19. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A 3,5 éves gyerekem is azt mondja ránézésre: ezt nem szeretem. Amikor ugyanazt eszem előtte 3 perc múlva, akkor szemrebbenés nélkül kér ő is és jóízűen megeszi, ha kap :-) Nem növik ki ezt :-)

Én nem adtam neki kunyerálásra egyébként semmit, mert megszokja, követeli később majd. Ezért nem kapott kicsiként tőlünk semmit, nem neki való. Így bármit ehetek ma is előtte, ha kér és azt mondom neki, hogy nem kap, mert..., akkor azt zokszó nélkül tudomásul veszi, mert ezt tanulta meg.

2009. jún. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hajaj!

Az én 11 hónapos fiam és állandóan jön és kéreget,pedig nem éhezik.

Mindegy neki,hogy mi az,csak kapjon belőle.:)

2009. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki a tietekből,de lehetőleg úgy időzítsétek a evés időpontját,amikor neki is evés ideje van,Nem jó ha két evés között nassolgat,abból csak később gond lehet.
2009. jún. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez ilyen, nekem is problámát okoz. Ilyenkor ha nagyon nem bírok vele, adok neki egy kiflidarabot:-)
2009. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az én 5 hósóm is mikor látja hogy eszek tátja a száját pedig nem éhes :D olyan kis édi ilyenkor

persze én még nem adok neki belőle, de később biztos miért ne, egy kis darabka nem árt persze nem nassolásra gondolok csak kóstolóra

2009. jún. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!