Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoktatok játszani 9-10...

Mit szoktatok játszani 9-10 hós lányotokkal fiatokkal?

Figyelt kérdés
Nekem 10 hónapos a lányom, már szépen áll lépeget egyet kettőt de nem tudom már sokszor hogy mivel kössem le vagy mit játszak vele
2012. ápr. 17. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a legtöbb játék kb. fél percig tart...

Fokhagymanyomó, csatos nadrágszíj, wc papír vagy reklámújság tépkedése, ha jó idő van és ki tudunk menni, különböző növények levelének letépése, tapintása és vizsgálgatása (odafigyelve, hogy ne vegye a szájába), bújócska, szekrény ajtót kinyitom, leültetem és hagyom, hogy kirámolja a ruhákat, ezzel el van egy darabig...

Szereti felfedezni a házban lévő dolgokat.

Olyan tárgyak kötik le a figyelmét, amire én nem is gondolnék, pl.: csaptelep, hogy folyik a víz.

Kenguruba magamra rakom, táncolunk a tükör előtt..

Aztán estére anya K.O.

:D

8 hós kislány anyukája

2012. ápr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Én nem szoktam egész nap úgymond " bohóckodni " vele de már tényleg akár a fejem tetejére is állhatok nem tudom lekötni a figyelmét :( és így is estére kikészülők, feszült vagyok egy kicsit mert nem szeretném hogy sírjon vagy valami ne legyen jó neki, ezért estére nem csak testileg az utána való rohangálás miatt de agyilag is KO vagyok, most végre tudtam venni ma egy olyan játékot ami leköti. Chicco ilyen zenélős zongora szerű valami amin mindenféle hangokat ad ki ha megnyomja ez 30 percig érdekes volt :(

2012. ápr. 17. 16:29
 3/6 anonim ***** válasza:

első vagyok

Most jutott eszembe... a mi kislányunk imádja a leporelló könyveket! Azzal is sokáig el van.

Mi is vettünk zenélős fisher priceos kétnyelvű kutyát... nem igazán izgatja.. :S

Valamint a kiságyba néha elvan, és játszik egyedül a párnájával, vagy ha talál egy icipici szöszmöszt, megpróbálja felvenni.

A miénknek még nincs foga, nem tudom ti hogy álltok és tud e rágni.

DE! Ha igen, vegyél egy zacskó zizit, tedd egy tálba, a kiságyba vagy játszószőnyeg, vagy ahol szeret lenni. Sokáig le fogja kötni, hogy két ujjal felszedje. Ha pedig a szájába is jut, az sem gond.

2012. ápr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még csak a 2 alsó első foga van neki kint nem szoktam neki ilyen kisebb lenyelhető dolgokat adni még mint a zizi, viszont a kukót és a kölesgolyót szereti és oda is merem adni mert szétázik a nyálába, bocs ez kicsit gusztustalan de így van :D hát egyenlőre úgy látom a mai nap káosz lesz nagyon kis nyügisen kelt :( és látszik rajta hogy fáradt de nem akar aludni
2012. ápr. 18. 08:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a tegnapi nap volt ilyen :S és ha fáradt, akkor még kanalas kajcsit sem akar enni, mert nincs türelme. Egész nap összesen ha aludt egy órát, sokat mondok.. Mai nap ígéretesnek néz ki. Szerintem őket is megviseli a front.
2012. ápr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most úgy néz ki nálunk a délelötti alvás jót tett :D eddig csak mosojgott megette a 10 órait és edig minden ok.
2012. ápr. 18. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!