Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős koráig fürdette...

Mennyi idős koráig fürdette vagy fürdött együtt apa a lányotokkal? Vagy mi a tervetek?

Figyelt kérdés
Férjemet nem zavarja,ő fürdet kezdetektől,de egy ismerős a napokban mondta hogy ő nem fürdeti meg a lányát merthogy lány s főleg az zavarja ha ott kell megmosnia...hát nem tudom...engem sem zavar,eddig nem is gondolkodtam ezen
2011. jan. 30. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:

A férjem a fiunkkal fürdik, én a lányunkkal. De ha mondjuk az első lánynak születik, nem tudom hogy alakult volna. Mindenesetre apa simán fürdeti a lányt a kezdetektől külön kádban ha épp rábízom. Másfél éves a lányunk simán mossa neki mindenhol, nem hiszem hogy ez baj lenne.

És amúgy meg a fiam 3,5 éves egyedül fürdik már minden téren, kukit is mossa, a lányom meg már most utánozza a fürdést szóval hamarabb eljön az az idő hogy egyedül mosdanak minthogy ez "ciki" legyen hogy apa mossa.

2011. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, már úgy értettem az együtt fürdést hogy ha van rá idő-mód és nem mindennap:) Mert azért hétköznap ált. együtt fürdenek a kölkök, mi meg csak zuhanyzunk.
2011. jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a kislányom 2 éves, az apja fürdeti a kezdetektől. gondolom, nem is kell majd mindig szó szerint fürdetni, amúgy már most is csutakolja magát. az meg hogy ki felügyeli a fürdést, ki veszi ki, rakja be a kádba, sztem nincs jelentősége. egy apának nem hiszem hogy ez gondot kellene okoznia.
2011. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért kell rosszra gondolni, ha egy apa fürdeti a lányát és mossa a punciját. Normális ember nem gondol ilyenkor semmi rosszra!!!
2011. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez nekem is természetes dolog,meg is lepődtem,nálunk is férjem fürdet és nem zavarja
2011. jan. 30. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!