Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan folytassam a hozzátáplá...

Hogyan folytassam a hozzátáplálást? Kapott almát, meg tegnap előtt óta kekszet.

Figyelt kérdés
Ma egy egész kekszet kapott az almához. A keksz mennyiségét növeljem? Mostmár minden nap kapjon? Holnap elkezdhetem mondjuk a céklát?

2012. ápr. 12. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

nem, ez nem így működik, hogy mostantól mindent kell ennie minden nap amit eddig evett.


3-4 napig kell fokozatosan bevezetni egy ízt. ha eddig az alma is és a keksz is megvolt 3-4 napig akkor jöhet a következő.

lehet cékla, mondjuk jobb lenne barackkal, krumplival vagy répával folytatni, de nem fontos

2012. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kb 3 naponta adj neki új ízt. Én a kekszet hagynám, és csak gyümölcsöket adnék.
2012. ápr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ezután jöhet:őszibarack(üveges),répa,sütőtök,krumpli(valamivel keverve,ami eddig volt,mert amúgy ilyen gumiszerű),banán,cékla,gesztenye,körte.én ezeket adtam kb így sorban.kb 2 hét alatt váltottunk egy étkezést ki.én az új valamit az elején az almához kevertem,miután már egy adagot megevett.pl megevett almából már 100-150grammot,akkor köv.: alma-répa vagy alma-banán.
2012. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!