Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én 5 hónaposom ilyen...

Csak az én 5 hónaposom ilyen rossz kedvű ma?

Figyelt kérdés
Semmi nem jó neki, csak sír, sír. Ha fogom akkor is, ha játszom vele akkor is, szóval mindig. Teljesen kikészültem, ma még alig ettem, felfordulás van a házban... Front+ fogfájás???
2012. ápr. 17. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is ez van. Front+ jön a foga...
2012. ápr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ah és hányszor lesz még ez. nem tuti hogy fogfájás, az sem hogy front, csak egyszerüen ilyen a kedve.


neked mindig jó kedved van? te soha sem vagy nyügös, rossz kedvü?

2012. ápr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze nekem is van rossz napom. Aludni is ma egyszer aludt kb 10 percet, ráadásul esőben ki sem tudunk menni, ez is a baj:(
2012. ápr. 17. 14:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van,de tegnap is így volt...de szerencsére alszik most már 1 órája...kis szomorkásom :) (4 hós amúgy)
2012. ápr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi ma nagyon nyugisak vagyunk, sőt ma életében először egyedül aludt el és nem kellett ringatnom, és nem sírt. 5 hónapos fiú anyukája......
2012. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!