Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hetes lányomat, hogy...

11 hetes lányomat, hogy szoktathatnám rá, hogy igyon cumisüvegből?

Figyelt kérdés
Főleg most a nagy melegekben muszáj,valamikor olyan keveset eszik.szoktam neki ezt a baba teát adni de az istenért nem akar cumis üvegből inni. ízetlen a tea. lehet ízesíteni?
2009. jún. 19. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd rászoktatni a cumisüvegre? Van csőrös pohár 2-3 hónaposoknak való.
2009. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem feltétlenül cumisüvegre gondoltam.az a lényeg,hogy igyon egy kis folyadékot.amúgy van ilyen poharunk csak ki kell főzni.kipróbáljuk hátha.
2009. jún. 19. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne szoktasd rá a teára, nekem ez lett a vesztem, 2éves a fiam, és csak teát hajlandó inni, néha-néha gyümilé, de mostmár tudom, h nem egészséges, jobb lenne néha víz, de te tudod, ha szomjas, úgyis inni fog, nem szopizik? Mert akkor eglég kéne legyen az is, tudom, h azt akarod, h +folyadékot a nagy melegbe neki, de akkor ahelyett is adj tejcsit, még olyan pici.
2009. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kanállal is megpróbálhatod a teába meg nyugodtan tegyél neki egy kis cukrot! Anélkül én sem bírnám meginni olyan rossz. Különben meg ha így sem kell neki akkor valószínűleg nem szomjas. Ha anyatejes akkor nem kell ám erőltetni. Az én babám is alig eszik és max. 5-10ml iszik de legtöbbször semennyit sem kér.
2009. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előzőnek.

Én pl. próbáltam a vizet eleinte még mielőtt bármi mást adtam volna neki és kiköpdöste meg fintorgott, szinte hányingere volt tőle. Bezzeg ha tettem bele eg pici cukrot!! Akkor meg már teát is ihat. Szóval nem biztos, hogy a vizet elfogadta volna.

2009. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
vízzel szoktam itatni leginkább a lányom.
2009. jún. 19. 22:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 11 hetes a baba, de még semmi igénye nem volt több ivásra, mint a szopi! Szagolgatom a pelusát, mert ha nagyon pisiszagú, az azt jelenti, hogy túl koncentrált, és az rossz a veséknek, de semmi ilyen nincs. Illetve jómagam nagyon sok vizet iszom, és úgy szoptatok, mert az fontos ilyenkor (is)!
2009. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyik aventes cumival sem volt hajlandó inni. Kaptunk kölcsön egy Nuk cumit, cici formájú, szelep van rajta, ezzel szépen iszik. Amúgy szerintem próbálkozz inkább a vízzel. Az anyatejes babák nagyon szeretik a jó ízű dolgokat, és az íztelen tea nem ilyen.
2009. jún. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!