Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hetes babám sir egész...

Egy hetes babám sir egész nap, olyan intervallumokban, nem volt kaki, kevesebbet is eszik mint tegnap szerintem. Mi lehet a baj? Tehetek érte valamit?

Figyelt kérdés
Tegnap este itam kakaót meg ma egy kis csokis kekszet,lehet hogy az és a hasa fáj?
2009. jún. 4. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
ha a hasa fáj, kezd el tornáztatni a lábát. told fel, huzd le. akkor abbahagyja a sirást ha az a baj. infacolt vagy espumisant szokták nekik adni.
2009. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem a csokiskeszktöl fájhat a hasa!lehet,nem büfize ki magát normnálisan,de lehet hogy a front az oka!mi is jártunk igy már!ha a pocija az,espumisam álatlában jo rá,és masszirozd a pocakját!
2009. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Espumisan van direkt babáknak is,ezek cseppek?Recept nélkül is odaadják a patikában?
2009. jún. 4. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a pocak fáj akor a tornáztatástól abba hagyja a sírást!Amiket tehetsz:

Hasra teszed,v a hátán fekve simized a pocakját,v vmi meleget tegyél a pocakra,ill adhatsz neki espumisan cseppet,v infacolt,v homeós bogyót v ami a legjobb szerintem a gripe watert!Ezek mindegyike kimondottan babáknak való és patikákban juthatsz hozzá!ill még azt csináld h jóóóóóó sokáig büfizteted v evés közben is megállsz büfiztetni!

2009. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Espumisan cseppet recept nélkül adják. Próbáld ki, Mi is használtuk 3 hónapos korig, és segített.
2009. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!