Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tudja -e valaki hogyan kell...

Tudja -e valaki hogyan kell az espumisan cseppet egy 3 hetes csecsemőnek adagolni a gyakorlatban? Tudom, hogy rá van írva, de szerintem az lehet, hogy sok, illetve a védőnő is kevesebbet tanácsolt, szóval nem tudom.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én babám már 4 hós, de én is adom neki 2 hetes kora óta az Espumisant. Eleinte 15 cseppet adtam neki minden este szopi előtt, ma már 20 cseppet kap. És sosem fáj a hasikája.
2011. ápr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én születése ota adom, de 1 éves koráig csak 9-10 cseppet adtam, 5-6-al kezdtem. De komolyan, nekünk bevállt. Most 2,5 éves, most ha kell már adok 25-öt.
2011. ápr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi is 3 hetesen kezdtük, furcsáltam is, hogy minden szopizásnál kell adni, soknak tűnt, ezért beszéltem a védőnővel, aki bizony rábólintott, hogy bizony így hatékonyabb. Tehát minden szopinál lehet, nem baj, ha kimarad, de az első 3-4 napot ki kell várni, hogy hasson, ha hat. Nekünk jobb lett, de azután hullámokban jobb-rosszabb... beleuntam pancsolni, mást próbálok - Grape Water-t, az azért csak gyógynövényes és víz"alapú", nem tömény szirup. Majd meglátjuk.
2011. ápr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt tanácsolta a gyerekorvos,hogy etetés előtt 4-6 cseppet max.Nekem is 3 hetes a babám.
2011. ápr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, én is gondolkozok,m hogy adnék a babámnak. Azt mibe kell csepegtetni? Szájába, s úgy anyatej vagy vízbe?
2011. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én szopi előtt szoktam kiskanállal oda adni neki csak magában. Jó íze van, ezért szereti.
2011. ápr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de azt még mindig nem tudom hány cseppet adjak.
2011. ápr. 16. 17:51
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Ma elkezdtük 15 cseppel és semmi eredmény, inkább rosszabb a helyzet

2011. ápr. 16. 20:45
 9/10 anonim ***** válasza:
3-4 nap, amíg hathat, addig türelem...
2011. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zsöff85 ***** válasza:
Dehogy 3-4 nap… azonnal hat, mivel szimetikon, ami nem szívódik fel, hanem a pukikat pukkasztja ki, és a sok kicsiből csinál nagyobbakat, amik úgy kőnnyebben távoznak.
2019. júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!