Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mennyi ideig...

Szerintetek mennyi ideig tartják a kórházban az inkubátorban elhelyezett, magára hagyott babákat?

Figyelt kérdés
Most olvastam a Baon-on,hogy egy kisfiút hagytak Tatabányán életmentő inkubátorban. Ugye erről a Tv és a sajtó beszámol mindig,de azt sosem mondják,hogy végre örökbe fogadta-e őket valaki. Meddig viseli gondjukat a kórház, és mikor viszik árvaházba? Egyszerűen csak kíváncsi vagyok...

2012. ápr. 17. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

nem viszik árvaházba! :)


barátnőm is inkubátoros babát kapott :)

kb. 2 hetes korában vihették haza, de örökbe fogadni nagyon sokára tudták, nem is tudom pontosan mennyi idős volt, talán 1,5-2 éves. mondjuk ez a lényegen nem változtatott :)

2012. ápr. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
De sajnos a legtöbbet viszik. :( Két hét megfigyelés után.
2012. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor a kislányomat 10 hetesen megműtötték, a kh-ban a gyereksebészten volt egy rácsos ágyscka, amiben egy 3 hós kisfiú lakott. Őt "ottfelejtette" az anyja a szülészeten, de lemondónyilatkozatot nem írt, hamis adatokkal szült, folyt a nyomozás a személyazonosságát illetően. A kicsit meg egyszerűen nem akarta kiadni a kh egyik csecsemőotthonnak sem, ilyen-olyan kamuindokora hivatkozva húzni akarták ameddig csak lehet, mert szegényt úgyse lehet örökbeadni itt meg szerintük legalább több szeretgetést kap. Ezt a főnővér mesélte nekem. Tündéri aranyos kis manó volt egyébként.
2012. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!