Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első szülinapi tortát készitet...

Első szülinapi tortát készitettetek külön a babátoknak vagy azt majszolta szét, amiből aztán a felnőttek is ettek? Illetve milyen tortát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok, hogy milyen tortát készitsek, illetve, hogy legyen-e külön kis tortája a kislányomnak, vagy jobb, ha a nagy tortából adok neki pár falatkát és azt pacsmagolja szét. Egyáltalán ha olyat akarnék késziteni amiben nincs sok olyan hozzávaló, amit ő még nem ehet, annak jó ize lesz-e egyáltalán (annak se örülnék, ha mindenki húzná a száját, hogy ehetetlen a torta, pl. ha kihagyom a fehérjét, tejet).

Köszönöm előre a válaszokat!:-)


2012. ápr. 17. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Én mindegyiknek külön sütöttem egy gyümölcstortét, a tetején tejszínnel,és rajta egy gyertya. Nem zavart,hogy összepacsmagolta.
2012. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sütöttem egy normál tortát, amit lefotóztunk a gyerekkel, majd megettük a vendégekkel. Ő gyümölcsöt kapott, szereti nagyon. Nem csináltunk nagy ügyet a torta-dologból.
2012. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Upsz, lemaradt: a bejegyzés után van 1 db megjegyzés, itt a babatorta "receptje".
2012. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk egy igazi csokitorta volt a cukrászdából. Kapott egy szeletet a tányérjára, és hagytam, hogy azt tegyen vele, amit csak akar. Ez volt ám az igazi móka! A felét megette, aztán le kellett őt zuhanyozni és átöltöztetni.

Amúgy nem adok neki csokit.

2012. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olyan tortát készítettem, amit ő is ehet, amolyan gesztenyés-meggyes. Imádta!!!! mi is imádtuk!

Tej és tojásmentes. A receptje a neten volt, almából kivágott virágszirmokkal díszítve.

2012. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Túrótortát sütöttem, aminek darált keksz volt a tésztája, semmi olyan nincsen benne amit nem ehet, és a család is imádja. Abból kapott egy szeletet, nagyon ízlett neki.
2012. ápr. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen paleolit tortát fogok csinálni, cukor helyett eritritol kerül a torába és nem használok hozzá tejterméket (tejallergia gyanús). Máskor is szoktunk csinálni ilyen muffint és nagyon finom.
2012. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy tálat bélelj ki fóliával, főtt rizst, vagy krumplit nyomkodj bele (ezeket ízesítheted, színesítheted petrezselyemmel, sárgarépával, zöldborsóval, brokkolival, meggyel, stb), kihűlés után borítsd ki, díszítsd sárgarépakarikákkal, brokkolirózsákkal, zöldborsó szemekkel, banánkarikákkal, ahogy a fantáziád engedi. Semmi olyan nincs benne, amit még nem ehet egy 1 éves, vagy ami allergizálna. És minél színesebb, annál jobban felkelti az érdeklődését. A felnőttek meg kapjanak nekik való tortát. :-)
2012. ápr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!