Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszaka cseréltek pelust a...

Éjszaka cseréltek pelust a babátoknak akkor is amikor bealudt szopizás után?

Figyelt kérdés
Én sajnálom felébreszteni,de a vége mindig az,hogy reggelre átázik a ruhája...ha viszont cserélek neki akkor plusz fél órát fentvan utána!
2009. dec. 27. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én kb. 3 hónapos koráig cseréltem egyszer (éjjel 2 körül), mikor nagyobb lett, akkor már nem, csak ha néha éreztem, hogy "nagy a csomag".. mert akkor reggelre ő is átázott (volna).
2009. dec. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én csak akkor cserélek pelust éjjel, ha kaki van benne. Egy jó nedvszívó képességű pelus (szerintem) elbírja a pisiket reggelig, bár én Tesco-sat használok és simán beszívja az egész éjjeli adagokat. Ha esetleg mégis cserélnem kell a kakis pelust, akkor persze nálam is felébred, és nem alszik vissza az istenért sem. Ilyenkor kap egy kis cicit dudlizni és 15 perc múlva elalszik. 5 hetes baba anyukája
2009. dec. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én sem cserélek csak kaki esetén, de olyan már 2 hónapja nem volt. Nálunk is bevált a Tesco-s pelus, de jó még éjszakára a Bella Happy és a Libero is. A Pampers és a Huggies nekünk is átázott, pedig mennyivel drágábbak...
2009. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én cserélek ha felkel, de én etetés előtt.
2009. dec. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én mindig etetés előtt cserélek, akkor nem ázik át.
2009. dec. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6 és fél hónapos a kisfiam .Minden éjszaka muszáj cserélnünk mert bármilyen pelust adok rá átázik.Igaz 2x eszik éjszaka kb összesen 500g-ot.
2009. dec. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem cserélek.így jutottunk el addig, hogy csukott szemmel éjjel eszik, majd büfi és alszik tovább.Ha kakis lenne kicserélném, de olyan még nem volt.
2009. dec. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Még annyit, hogy éjjelre Pamperst használunk.
2009. dec. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Muszáj cserélnem este 2x is, mert annyit pisil, mint egy ló. Én akkor cserélem, amikor teázik. Igaz ő már 15 hónapos. Amig szopott (11 hónapig), nem cseréltem alatta, nem kellett.
2009. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam,hogy mindig kaja előtt cseréltem,mint a villám. Vagyis pl éjjel megkezdte a nyöszörgést,gyorsan kis fénynél ki a pelenkázóra,közben hangosabb üzemmódra kapcsolt:), és már röpültünk is az ágyra szopizni. Később már a szopira a fényt leoltottam, ment sötétbe is, igy nyugodtan elaludhatott.
2009. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!