Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éreztetek/éreztek így? Behülyü...

Éreztetek/éreztek így? Behülyülök az itthonlétbe!

Figyelt kérdés
Több, mint 6 éve vagyok itthon a gyerekekkel,a kicsi 1 éves, bölcsi kizárva, a nagy sem járt.De már készen vagyok.Mindennap ugyanaz,néha cselédnek érzem magam.Értelmes,intelligens, dekoratív nő vagyok,és itthon esz a fene 6 éve.Félreértés ne essék,szeretem a gyerekeket,ők az elsők,ezért sem hajigáltam(-om) őket bölcsibe.De vágyom felnőtt társaságra, hogy én dolgozzak meg a pénzért,kell az elismerés, hogy tettem vmit.Légyszi ne forgassátok ki a szavaimat, hogy de a gyerekekről való gondoskodás a legnagyobb,stb.Persze,de pár napja beteltem ezzel.A férjem normális,nem ír le,nem ő az oka h kivagyok.Néha magán bölcsibe is beadom a kicsit,2-3 órára havonta vagy 2x h szusszanjak,ügyintézzek.De úgy szeetnék mondjuk 4 órában dolgozni.Csak hát a kicsit kire hagyom,mert segítségem nincs,max a bölcsi,de ahhoz még olyan kicsi.Éreztetek már így?Mióta vagytok otthon a gyerekekkel?Írjatok!
2012. ápr. 17. 22:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

1,5 éve vagyok itthon, 1 éves múlt a lányom. 2-3 hónapja én is besokalltam, elegem volt az egyedül létből, a monoton napokból. A lányom nekem is nagyon anyás, egész napos elfoglaltság. :)

Imádom, nem adnám semmiért sem, és a munkámat utáltam, örültem, hogy végre eljöhettem onnan. Szeretnék kistesót, úgyhogy még néhány évem nekem is van itthon. :)

2 hete elkezdtem hímezni, kreatívkodni. Kislányom itt téblábol körülöttem, fél szemem rajta van és közben egy kicsit kikapcsolok. Van egy csajszi, akinek a kisfia 1 hónappal idősebb, mint a lányom, vele heti egyszer szoktam talizni. Nem túl sok, de legalább felnőtt!!! :)

Ha párom emberi időben jön haza (folyton dolgozik, kötetlen munkaidőben :(), egy kicsit ráhagyom a gyereket és megyek vásárolni, szoliba, barátnőzni. Na ez nem túl sűrűn van, de már ez is valami.

Egy másik csajszival (egy szobában voltunk a csecsemősön) is összejárunk. Amíg a gyerekek nyúzzák egymást, mi kávézunk, dumálunk, sétálunk, meg hasonlók. Igaz, hogy ezek nem gyerekmentes időtöltések, de legalább kimozdulunk és társaságban vagyunk. :)

Bölcsi nálunk is kizárva, bébiszitter, gyerekfelügyelő szintén. Nagyszülők messze, barátnők eltűntek a terhesség alatt, úgyhogy mi is magunk vagyunk babukámmal.

Én is tök szívesen dolgozgatnék valamit, mert én is szeretnék letenni valamennyit az asztalra, de az én keresetem mindig is csak zsebpénz volt az övéhez képest. Az MLM nem is rossz ötlet amúgy. tesóm 3 gyerekkel van otthon 9 éve, ők is most vágtak bele, saját vállalkozásuk van, mellette meg MLM.

Én tegnap elővettem az angol könyveim, és ha a lányomnak nincs rám nagy szüksége, akkor azokat is olvasgatom, kicsit frissen tartja az agyam. :)


Merre felé laksz egyébként?

2012. ápr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Gabka!Őszintén irigyellek a hozzáállásodért.Nekem ez nem megy.Volt napirend,aztán vmiért felborult-a gyerek borította fel,senki nem érti.Eddig aludt ha elaltattam,kb 3 napja nem lehet elaltatni,9 kilóval meg nem járkálnék 2 órán keresztül ha nem muszáj.Így leteszem az ágyra,elmolyolgat,aztán elalszik fél-1 órán belül.Nincs kisgyerekes barátnőm,aki van,az napközben dolgozik:(Nem érnek rám.

Az mlm tök jó,el is kezdtem nemrég,de olyan pénzeket kell fizetni és a szponzorom olyan feltételt állított, h nem megy a gyerekek mellett.Pedig nagyon jó vállalat!!!:(

Az van még esetleg h a férjemnek segítek,úgyis el van havazva a papírmunkával(kft-nk van),ő bejelent,a kicsi meg mehet délelőtt bölcsibe.De ez is itthoni munka,néha kell kimenni önkormányzatra,könyvelőhöz,stb.De talán ez lesz a járható út.Nagyon tartok a bölcsitől,de be kell látnom h még mindig inkább az,mint h idegbeteg vagyok.Mert az vagyok.Ha a nagy hazajön az oviból,minden kis gyerekes kis "butaságára" pattanok,ordítok:SNagyon,nagyon,nagyon nem normális így.Inkább nélkülözzön a kicsi is fél napokat,de legyek normális.

2012. ápr. 18. 10:26
 23/24 A kérdező kommentje:

Melyik mlm vállalatnál dolgoztok?

Debreceni vagyok.

2012. ápr. 18. 10:28
 24/24 A kérdező kommentje:
Még egy lehetőség van, a sminkelés.Most akarok profi sminkcuccokat venni,aztán jöhet aki akar.Vagyis megyek én.Szakmám ez,imádom, szerették is a munkámat,plusznak ez se rossz.Legalább az elismerés(szakmailag) is meglenne amire vágyom.Látjátok,csak beszélgetni kell,és jönnek az ötletek.:)
2012. ápr. 18. 10:32
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!