Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felébreszted reggel babádat,...

Felébreszted reggel babádat, ha túl sokáig alszik, és emiatt felborul a napja? "Nagyobb" babára gondolok, akinek már van napirendje?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 07:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A nagymamák mindig mindent jól csinálnak. :)) Nagyon kevés az akinek ne lenne más az elképzelése a mai szokásokkal szemben. Nekem anyum megmondja hogy ő ezt nem így csinálná, de szerencsére nem szól bele.

Te ismered a gyerekedet, ha úgy látod, hogy őt nem jó felébreszteni, ne tedd, vannak olyan gyerekek aki után dinkák lesznek egész nap.

Azért tényleg nem árt valamennyire ragaszkodni egy napirendhez, ha nem is percre pontosan, de úgy körülbelül, nem csak ahogy esik úgy puffanik.


9. voltam

2012. ápr. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nem ébresztem fel, mert magamról tudom, hogy ha nem alhatok addig míg jól esik, akkor vége a napnak. Így általában 9-10 között ébred, ez van egy pár hónapja. Ha neki így jó, hát legyen így. :)
2012. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ébresztem fel! Max. egy órával kel később, addig alszik, amíg jó neki, ha felkelteném, akkor hisztis lenne! Van napirendünk (másfél éves), de én soha nem nem ragaszkodtam hozzá görcsösen!
2012. ápr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában én sem ébresztem fel,mert az nem véletlen,hogy aznap tovább alszik.Lehet,hogy bújkál benne valami és ha nem alussza ki magát akkor másnapra meg is betegszik,amúgy meg megúszná. nekem volt már,hgy lázat is mulasztott az,hogy hagytam még másfél órát aluni és mire felébredt lement a láza
2012. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!