Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már megint ez az elalvás....

Már megint ez az elalvás. Rosszul csinálom?

Figyelt kérdés

11 hós a babám, pár hete szoktunk le a ringatásról. Beteszem a kiságyba, melléfekszem a földre és becsukom a szemem. Fél óra mire elalszik így. Feláll, leül, sír, nevet-mindez felváltva, aztán egyszercsak elalszik. Próbáltam hogy kimegyek a szobából, de úgy bömbölt.

Most az a problémám, hogy megyünk pár napra a nagyszülőkhöz, de ott csak utazóágy van. Hogy fogom abban altatni? már előre félek, mert abba nem lehet ennyit viháncolni,meg nem is lát annyira majd engem, hogy ott vagyok mellette! Segítsetek, hogy mit tegyek!! Nem szeretnék itthon maradni emiatt.


2009. jún. 20. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyrészt emiatt nem kell otthon maradni. Az utazóágyban ugyanúgy fel tud álni, és ugynaúgy kilát, tehát lehet semmi gond nem lesz.

Másrészt ezét nem jó megoldás, hogy ottmaradsz mellette, mert akkor ezt szokja meg.

Én eldöntöttem, hogy nem vagyok hajlandó negyedóránként háromnegyed órát altatni a lányom egész éjjel, 1 éves, így nekikezdtünt az egyedül kell megtanulnod elaludni projektnek, és tökéletesen bevált.

Ki is írtam a napokban, lesd meg:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hú hát nagyon ügyes vagy. Attól hogy ott vagyok mellette, szinte mindig sír a végére, mert már annyira el van fáradva. Amióta nem ringatom, azóta amúgy nekem is jobban alszik. Azelőtt fél órát, így meg másfelet.

Amikor kimegyek a szobából, elkezd sírni, ami egy dolog. De elkezdi rágni a kiságyadat. Már megkedzte a festéket, ezért nem hagyom ott, mert amikor észreveszem lefektetem, hogy ne rágja.

2009. jún. 20. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!