Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Viburcol kúp bevált nálatok...

Viburcol kúp bevált nálatok fogzásra?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. ápr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dologél-el kombinálva nagyon jó volt/nekünk is így ajánlották/.
2012. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk se. Èn is Dologèllel kenem, ha muszàj Dentinox ès amikor nagyon rossz napja van akkor Panadol Szuszpenziò alvàs elôtt de NEM àllandòan csak az extrèm napokon. Ez nagyon bevàlt, enèlkül hüpögve sírt èjjel, hajnalba a fàjdalomtòl...
2012. ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 alaszka ***** válasza:
Nem, mintha semmit se adtam volna be neki. Akkor még csak gyanakodtunk a fogzásra, 4 hónapos volt, és esténként sírt, nyugtalan volt, de ne segített, ebben az időszakban elhasználtunk egy dobozzal, utána már nem vettem.
2012. ápr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
valamelyk nap már leírtam valakinek, hátha neked is használ. nemrégiben beszéltem egy homeopátiás szakemberrel és azt mondta a kúp csak úgy használ ha reggel és este is kapja a gyerek. én is este adtam a lányomnak, nem használt! ezóta az infó óta meg még nem használtam.
2012. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!