Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Viburcol kúp! Bevált nálatok?

Viburcol kúp! Bevált nálatok?

Figyelt kérdés

8 hónapos lesz a babám, és a két felső fogat várjuk.

Igazából nem látok semmit, de már két hete szörnyűek az éjszakáink.

Tapasztalataitok elmesélnétek? Köszönöm


2010. nov. 17. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam 11 hós és most bújt ki a hetedik foga!

Nálunk is szörnyűek ezek az éjszakák,de én nem adtam neki kúpot soha fájdalom csillapításra.

Én dentinox géllel kenem neki,és ha végképp nincs mit tenni akkor nurofen szuszpenziót adok fájdalom csillapításra.De lehet,hogy igazad van és ki kéne próbálnom nekem is a kúpot ilyen esetben.Sajna egyik sem csodaszer van aki szinte meg sem érzi van aki pedíg mint pl.az én babóm is megszenvedi a fogzást.

2010. nov. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

A dentinox-ot és a dologélt én is használtam neki az alsó két fognál.

De most nem látom, hogy hol jön, ezért nem is tudom hol kenjem. Oldalt a szemfognál rágja az ujját.

Remélem hamar túl leszünk rajta.

2010. nov. 17. 17:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk csak a dentinox használ valamit, de úgye az is csak pár percig hatásos sajnos.
2010. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a Nurofentől a Viburcol kúp azért csak jobb mivel ez csak természetes alapanyagokat tartalmaz!Elsőre én kipróbálnám a kúpot(vagy esetleg a Chamomilla homeós bogyót) és ha ezek nem használnak csak akkor nyúlnék valamilyen gyógyszerkészítményhez!Sajna én még tapasztalatot nemtudok írni mivel nekünk még nem jönnek fogacskák(6 hós)de én is már felkészültem,utánna olvastam ezeknek!ha esetleg érdekel még bővebb tájékoztatás a homeós cuccokról írj mert van két linkem elküldöm szívesen!
2010. nov. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Chamomilla nagyon jó,mi nekünk bevált,egy próbát megér:)
2010. nov. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a Viburcol és a Dentinox is használt.
2010. nov. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

A chamomillát próbáltuk, sajna semmit nem ért.

Ma kapta az első kúpot............na majd meglátjuk nálunk milyen lesz az eredmény.

2010. nov. 17. 21:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nekünk nem vált be a Viburcol kúp,csak a Nurofen szirup segített.
2010. nov. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én kislányom most 21 hós és sajna ő is megszenvedi a fogzást,szoktam éjszakázni vele,pedig van borostyánnyaklánca is.Viburcolt szoktam adni neki,ha már nagyon odáig van és én is kivagyok a sok nem alvástól+dologéllel szoktam kenni az inyét.Nekünk úgy tűnik,bevált a Viburcol,mert azért nyugodtabban szokott pihenni olyankor,mikor kap.Mostanában hála az égnek nem volt szükség rá,kicsit most nyugisabb időszak van fogzás szempontjából és legtöbbször elég neki,ha bekenem az inyét,sőt jelzi is és kéri,ha be kell kenni. :)
2010. nov. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk semmilyen homeós dolog nem vált be, csak a dentinox. A kúpból 2 dobozzal adtam be neki, és semmit sem használt... A chamomillától még jobban szenvedett, mint előtte...

Marad a dentinox, és végső esetben panadolt adok neki.


14 hónapos fiúcska anyukája

2010. nov. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!