Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kecske vagy tehéntej?

Kecske vagy tehéntej?

Figyelt kérdés
Sokan ajánlják inkább a kecske tejet, vidéken lakunk, háztól hozhatjuk. Hígítsam vagy ne és annyit adjak, amennyit a tápszeres dobozon ír?
2009. jún. 20. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:

A kecske tej nem allergizál,mmint nem úgy értem,hogy nem lehet rá alergiás,hanem mondjuk ha pollen allergiád van akkor az ellen kicsit véd:)

Szóval én hígítanám a helyedben azt nemtudom milyen arányban sajnos,de hígítsd:)

Nekünk is vannak bogyósaink amőgy bár ők olyanok nekünk mint a kutya és a cica:d

2009. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Olvass bele, én nem adnék babának egyiket sem 1 éves kor alatt:

[link]

2009. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3 éves korig 3 tápszert is ajálják.
2009. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen idös a gyerek,de 18-hónaposig nem ihat kecske tejet.

A kecske tej nagyon egészséges 18 hó után,alergia ellen szere, de elöbb adva viszont árt.

Te tudod!!! Én is tartok kecskéket de a 15 hónapos babám még nem kostolta a tejet a 6 éves fiam meg 2 évestöl azon él.

Az a 3 hónap el repül és én is adok,vagy késöbb.

2009. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha hozzá jutnék,én csakis kecsketejet adnék neki (majd amikor lehet).
2009. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14:30-as:én is csak azt adok már a fiamnak,de a baby még várhat vele.
2009. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Inkább kecsketej. Nekem 10 hós a fiam van még anyatejem, de már el akarom apasztani és tápszert nem akarok adni neki, így én most kezdtem neki bevezetni a kicsketejet. Most még anyatejjel hígitom és majd fokozatosan növelem, hogy a kecsketej legyen a több. Akitől hordom az a legkisebb lányának 2 hós korától azt adja, mert csak addig volt anyateje és ő sem akart tápszert adni neki, ma már gyönyörű 6 éves kislány és semmire sem allergiás.

A kecsketej hasonlít a legjobban az anyatejre és tényleg véd az allergia ellen. Én mondjuk nem olvastam, hogy csak 18 hótól lehetne adni én mindenhol azt olvasom a neten, ahol utánnanéztem, hogy már lehet adni pár hós kortól, akár anyatej helyett is.

Szerintem először egy picit higíthatod, majd később nem, de forraldd fel mindenképp.

2009. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépem köszönöm mindenki válaszát!!
2009. jún. 21. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!