Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismotort vegyek vagy futóbici...

Kismotort vegyek vagy futóbiciklit a 22 hónaposomnak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt még motorja, akkor mindenképp motort, ha meg volt akkor érdeklődéstől függően. Próbáljátok ki valakinél, azonnal kiderül, hogy tetszik-e neki.
2012. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mármint hogy a futóbicikli tetszik-e. :o)
2012. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán a futóbicikli annyiból praktikusabb, hogy jobban megtanul rajta egyensúlyozni és amikor rendes biciklit vesztek, már lehet hogy mankókerék sem kell, hanem simán csak a pedálozást kell megtanulnia. Nekünk egy masszívabb motorunk volt, akkor ilyenen nem is gondolkodtam. A fiam imádta, de a mostani eszemmel inkább futókerót vennék. Mondjuk ő menet közben is volt, hogy ráunt a dologra, a motort azért könnyebb volt cipelni mint a futóbiciklit. :)
2012. ápr. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én motor vettem. Nem mertem egyből futóbiciklit venni.

Nagyon szereti, de nálunk is úgy van, mint ahogy az előző h.sz. írta: egy kis motorozás, egy kis séta (felváltva). Ilyenkor pedig cipelnem kell a motort. :)

Az én lányom is 22 hónaposan kapta.

2012. ápr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem futóbiciklit. Én most vettem a 2.5 éves fiamnak, de már bánom, hogy nem vettem hamarabb. Nagyon hamar megtanulják használni, és nem ismerek olyat, akinek a gyereke ne szeretné. A kismotor már nem sokáig lenne jó neki szerintem.
2012. ápr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!