Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudomelősegíteni hogy...

Kíváncsicska kérdése:

Mivel tudomelősegíteni hogy kakiljon?

Figyelt kérdés
Anyatejes a 4,5 hós lányom.Már 4 napja nincs széklete.Tudom ez még normális stb stb.De eddig minden nap volt kaki is legalább 1szer.Változtassak az étkezésemen?Neki nem szeretnék mást adni még.Ja minden este van torna.Amúgy pukizni többször is pukizik 1 nap
2012. ápr. 19. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Adj neki egy kis almalevet vagy kamillateát. 4 nap után én már elővenném a lázmérőt, vagy szélcsőt.
2012. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mecsek baby kamillás teát iszik és adtam neki espumisant is (eddig segített)Ha több almát eszek segíthet az is?
2012. ápr. 19. 18:32
 3/13 anonim ***** válasza:
20%

Első vagyok. Sokak szerint az alma hasfogó. Nálunk azt volt a probléma, hogy nem tudod kakilni, az alma segített. Úgysem emészti még meg, csak átmegy rajta.

Már elkezdted a hozzátáplálást?

2012. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem még nem kezdtem el
2012. ápr. 19. 18:56
 5/13 anonim ***** válasza:
22%

Én adnék neki almát, nálunk bevált.

Csak anyatejet kap, tápszert nem? Kapott vmilyen szirupot (gyógyszert), mert ha igen akkor a cukor miatt nem kakil.

2012. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 xStefix ***** válasza:

Ha tudod, hogy ez normális, akkor mi a gond? A legfontosabb: amikor kakil, akkor nehezen megy vagy sem?? (Bár ahogy olvasom, még nem is tudod, hogy mi lesz, ha kijön, mert először fordult ez elő...)

Szerintem felesleges, sőt, káros lenne most még bármibe belenyúlni, mert egyelőre azt se tudod, lesz-e ebből nehézség. Akkor meg min segítenél vele? ;)

Az anyatejeseknél gyakori a ritkuló székelés, mert idővel nagyon jól, szinte teljesen hasznosul az anyatej!

Szerintem nem kell ide semmi, csak türelem...

2012. ápr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 xStefix ***** válasza:

"Nem emészti meg, csak átmegy rajta"...

És mellesleg mindent lemos a bélfalról, amit nem kéne.

2012. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nekünk szokott segíteni a Mecsek baby tea, kamilla és édeskömény van benne. Ha nem segít esetleg glicerines kúp.
2012. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Laevolac szirup, szèkletlazítò, nem kerül be a vèràramba, semmi függôsèget, kàrt nem okoz, nem gyògyszer, nem recept köteles. De szerintem reggelre lesz kaki vagy inkàbb hívd fel a vèdônôt ès mondd el neki ès azt is mondd meg hogy te igen is aggòdsz mert most fordul elô ez elôször...
2012. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

az almát nekünk sem ajánlották mert egyrészt lehet hasfogó, másrészt csikarhatja is a pici hasát! lányomnál 5 hónapos korig bizony volt olyan hogy 7-8 naponta még kúppal sem(!!) volt széklete. feküdt is emiatt kórházban kétszer is. mi mindennel próbálkoztunk: laevaloc, kamilla tea, duphalac, -nem sok siker. aztán ahogyan kezdtem tápszerrel pótolni, egyre többször volt széklete. hozzátáplálás után meg meg is oldódott, pedig nagyon ott volt a gyanu hogy valami gond lehet.

ilyenkor szokták javasolni a hozzátáplálás elkezdését.

2012. ápr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!