Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek kancsal a kisgyereke,...

Akinek kancsal a kisgyereke, ő már úgy született, vagy később fordult be a szeme? Tudták/ják korrigálni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nincs gyerekem, nekem viszont szemtengely-ferdülésem van. Már gyerekkoromban észrevették szüleim, hogy néha bebandzsítok, de a szemészek nem találtak semmi problémát. Nekem nem áll mindig félre a szemem (ha a bal szememmel nézek, akkor a jobb áll kifelé kicsit, ha a jobbal, akkor a bal), inkább csak ha fáradt vagyok, vagy olyan dolgot csinálok, amire nem kell nagyon összpontosítani. Ha izgulok, vagy váratlan ijedtség ér, stb, akkor nem bandzsítok. Bal szememmel használom a gépet és olvasok, jobb szememmel nézek tv-t és azzal jobban látok távolra. Kissé zavar, de ez van, nem tudtak vele semmit kezdeni. Valószínűleg arra vezethető vissza, hogy koraszülött voltam, másfél kilóval születtem, majd epilepsziás is lettem, tehát az egészségem sosem volt az igazi, kevés neurológiai problémám van, ebből fakad ez is.
2012. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem a gyerekem, hanem én voltam kancsal. 6 hónapos voltam, amikor észrevették. Mindkét szemem műtötték, mára nem látszik, de 1,5 éves koromtól szemüveget hordok.
2012. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!