Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13,5 hónapos lányom, lábujjheg...

13,5 hónapos lányom, lábujjhegyen kapaszkodva, és néha bútortól bútorig lépeget. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nincs lemaradva?
2012. ápr. 19. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen. Ált egy éves kor körül kezdenek el járni, +/- pár hónap.
2012. ápr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális,ne aggódj nincs lemaradva :)
2012. ápr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi, csak olvastam itt h a lábujjhegyen járás nem jó, és csodálkoztam

le-leteszi a sarkát is, gondolom idővel elhagyja ezt is

2012. ápr. 19. 23:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont hogy jó a lábujjhegyen járás. Semmi gond vele. Az ortopéd orvosunk is mondta,ne ijedjünk meg, ha egyszer csak lábujjhegyen kezd járni, ez természetes!
2012. ápr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bébikompja nincs? mert akkor szoktak lábujjhegyen járni és én úgy tudom, hogy az nem jó. Persze ő még csak próbálgatja, de azért én rákérdeznék a dokinál...
2012. ápr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem, kaptunk egy kompot, de nem használtuk összesen talán fél órát a 2 hónap alatt, azt is csak annyira h amíg ráadtam a kabátot télen. szóval az nem hiszem, már el is ajándékoztuk, mert nem szerettem.. ma megfigyeltem, már le-le teszi a talpát is. Majd megkérdem a dokit.

Köszi

2012. ápr. 20. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!