Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi az az idő amíg normális...

Mennyi az az idő amíg normális hogy egy db foga sincs a babámnak?

Figyelt kérdés
Meddig kell kijönnie utolsó időpontig?
2012. ápr. 20. 08:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

jaj, ilyen nincs!

Minden baba más, nincs olyan hogy utolsó időpont!

Van akinek 1 éves korába jön ki az első foga :) És van (mint az enyémnek), hogy már 4 hónaposan jön ki az alsó kettő :)

2012. ápr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amiről közvetlen környezetemben hallottam, az egy év volt. A szomszéd kislánynak 1 évesen jöttek ki az első fogai, de akkor rögtön 1 hét alatt letudott 12 fogat! :) Szegénykém, azon a héten nem igazán aludt. :(
2012. ápr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de gondolom azét van valami idő amikor aggódni kezdenek már mondjuk a gyerekorvos is? 9 hónapos a fiam, egy foga sincsen.
2012. ápr. 20. 09:20
 4/11 anonim ***** válasza:
9 hónapos még csak? Ohh, hát nagyon nem vagytok elkésve. Olyan baba még nem volt, akinek ne lett volna egy foga se... te láttál már olyan kisgyereket, aki még mindig fogatlan? Ugye, hogy nem! Majd ki fog nőni a foga, nyugi.
2012. ápr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kislányomnak 1 éves korában egyszerre bújt ki 4 foga, majd két héttel később 2 és így tovább, addig semmi, ne aggódj,minden gyereknél más és más...
2012. ápr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja hát nem is az MÉG nem aggódok :) de egy ismerősünk sincs pedig ismerünk jópár babát akinek ennyi idősen még 1 foga se lenne.legtöbbnek 5 hónapos korában már megindultak.Ilyet hogy 1 évesen jött ki az első, még nem is hallottam senkitől:)
2012. ápr. 20. 09:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyébként örülj neki, hogy későn bújnak a fogai. Azt mondja mindenki, és az is a tapasztalat, hogy minél később jönnek ki, annál szebbek, erősebbek és kevésbé romlékonyak a tejfogak! :)
2012. ápr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is 1 éves korról hallottam.

Szintén 9 hónapos a lányom és talán, de csak nagyon talán most jön a foga. A környezetünkben minden fiatalabb babának több foga is van már.

2012. ápr. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is izgultam ezen, bár lányom még csak 8 hónapos. A gyerekorvos asszisztense, aki jó barátunk, mondta, hogy ez az év ilyen fogatlan, nagyon sok babának később kezd bújni a foga. Az én lányom most kínlódik az elsővel, már lassan 9 hónapos lesz. Nagyon megszenvedi, de már áttört neki.
2012. ápr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én ismerőseim között is 9 hónaposan már minden babának volt foga,több is! Egyetlen egy olyan volt, akinek 9 hósan jött ki az első, az összes többinek hamarabb, ált.6 hósan. Mi a napokban leszünk 9 hósak és egy fogunk sincs, most jön az első...már látom, hogy fehér. :) :)
2012. ápr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!