Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet ilyen játékot...

Hol lehet ilyen játékot venni? Babavilágot néztünk tévében, egy kislány gyümölcsöket, zöldségeket szeletelt benne. /Persze el voltak előre szelve, nyomásra kettéestek. /

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

A honlapjukon már nincs fent, de ott vettünk náluk szeletelhető gyümölcsöket, meg egy reggeliző szettet (tojás, paprika, paradicsom, kenyér, alma volt benne), és létezett még szeletelhető zöldségkészlet is. Nem tudom, lehet-e még kapni náluk, szerintem csörögj oda telefonon!

2012. ápr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A gyümölcsös szettben egyébként van banán, alma, narancs, körte, kivi, citrom, dinnye, eper, egy kés és egy deszka.

A reggelizőben van alma, paprika, paradicsom, tojás, formakenyér, normál kenyér, egy miniszendvics-féle, két kés és deszka.

2012. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én láttam az Ikeában anno, nem tudom most árulják e. Meg Ikeában van plüss gyümölcs is, meg szendvics, paradicsom, tükörtojás, meg torta szeletek, nagyon édesek és tök jó főzőcskés szerepjátékhoz.
2012. ápr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Debrecenben a Régió-ban lehet venni. Nagyon klassz!
2012. ápr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, már találtam is ilyent!
2012. ápr. 23. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!