Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oltás utánra szervezhetek...

Oltás utánra szervezhetek programot?

Figyelt kérdés

Most kapja a babám a legelső oltást ( 2 hónapos). Úgy hallottam, utána eléggé alszanak, és mivel amúgy is be kell mennünk a városba, lehet gond ebből? Vagy jobb neki az otthoni nyugalom?

Más: hallottam,hogy ilyenkor nagyon sírnak. Ha úgy ütemezem, hogy utána rögtön megszoptatom, az jó ötlet, igaz, az megnyugtatja?


2012. ápr. 20. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

nem a legelsőt, hanem a másodikat

a legelső a BCG oltás volt amit a vállába kapott a kórházban még..

2012. ápr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Ezek a vakcinák már nagyon jók,én semmilyen negatív mellékhatást nem tapasztaltam,egyik babámnál sem.Az első aminél volt egy kis esti láz,és az is csak az egyiküknél,a 15 hónapos oltás volt. :) Ne izgulj,megszoptatod utána és rögtön megnyugszik,nem lesz gond,mehet a program nyugodtan!
2012. ápr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Az első rengeteget segített...no komment.

Most inkább ne menjetek sehova, vidd haza, legyen nyugalomban, mert lehet, hogy nyűgös lesz.

Meglátod hogy viseli, és a következő oltásnál már tudni fogod, hogyan reagál. Nekem pl. egyik sem lázasodott be, a legnagyobb volt kicsit nyüszisebb aznap.

3 gyerkőcös anyu

2012. ápr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

szerintem segítettem

legalább az anyuka tisztában van vele hogy a babának ez a második oltása.

persze ezt lehet a kis combijába kapta


egyébként meg ha nem tetszik nem kell reagálni.

no komment meg ilyenek..

2012. ápr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Kisfiamat eddig egyik oltás sem viselte meg (kopp-kopp), de aluszékonyabb sem lett tőlük, és szoptatásra sem volt szükség, utána már pucéran kacérkodott a védőnővel a mérlegen :) Pedig direkt kendőben vittem, hogy az majd plusszban megnyugtatja.

Első oltás utánra azért nagyon fix programot nem szerveznék, mert az is lehet, hogy jobban felzaklatja.

2012. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
:) szívesen válaszoltam,és leírtam az én tapasztalatom.Kösz a lepontozást. :) 2 válaszoló
2012. ápr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! persze, nagyon jól tudom, hogy már a kórházban is kapott, most nem ez a lényeg. A kórházban akár 5-öt is kaphatott volna, nem láttam, csak mondták, én most viszem először oltásra, ez egy esemény, izgulok kicsit :)
2012. ápr. 20. 13:37
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat. Ő nem egy nyűgös baba, de majd kiderül, mi lesz, legfeljebb lemondjuk a programot. Arra gondoltam, talán kicsit aluszékonyabb utána, és akkor könnyebb vele közlekedni is.


ja, amúgy ilyen emberek az életben is nagyobb arányban vannak jelen: úgy érzi, tud valamit és ezt feltétlenül meg kell osztania, főleg, hogy végre kijavíthat valakit. Csak azt nem veszi észre, hogy baromira nem a tárgyhoz szól hozzá, eltereli a témát, nem ad előremutató megoldást, attól függetlenül, hogy igaza van. Pl. mikor az azt hittem-re azt mondják, hogy hinni a templomban kell. :)

2012. ápr. 20. 13:39
 9/9 anonim ***** válasza:
éljenek a lepontozók
2012. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!