Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korától lehet...

Hány hónapos korától lehet csípőn hordozni a babát megkötős hordozókendőben?

Figyelt kérdés

Ne súlyhatárt írjatok,mert már 1 hónaposan 5 kg felett volt a picim.

A háton hordozás kicsit távol áll tőlem,mert akkor nem tudok benne gyönyörködni :)


2012. ápr. 20. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Én úgy tudom, hogy 4 hó (vagy 8 kg) az elölhordozós időszak vége, és utána következik a háton- vagy csípőn hordozás.
2012. ápr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már biztosan tartja a hátát, nyakát. Bár én olyan csípős kötést ismerek ahol ugyanúgy hozzád van simulva, mintha elöl lenne. Szóval szerintem azt pár hónapos kortól simán.
2012. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

Újszülöttet is lehet csípőn hordozni:)

[link]

Ez a kötés az egyik legoptimálisabb(egészséges gyermek esetében)

http://www.youtube.com/watch?v=WpcwGdsqMJM

Arra figyelj, hogy a féloldalas terhelés miatt váltogasd az oldalt, illetve ne hosszú időre kösd így a magad egészsége érdekében:). 8- 9 kiló fölött hosszú távra pedig tényleg érdemes hátra tenni, a derekad, hátad, gátad miatt:). Tudom, ott nem látod, viszont érzed:).

2012. ápr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbálom megszokni a háti hordozás gondolatát is mert 4 hónapos és 8 kiló :)
2012. ápr. 21. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!