Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen extra dolgokat csinál...

Milyen extra dolgokat csinál a babád? Dicsekedjünk már egy kicsit.

Figyelt kérdés
Nem nagyon van kinek elmondani, mert senkit nem érdekel. Ide írd le, ha nagyon büszke vagy a kis lurkóra, hogy milyen ügyi már :)
2012. ápr. 20. 23:15
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%

Az én fiam mindig is sokat mosolygott, nevetett, de az utóbbi egy hétben egész nap nevetünk/huncutkodunk, imádom a kis röhögcsélését. Tegnap elkezdte utánozni az oroszlánt, ma meg a kutyát :D. Ismer sok dalt, mutatja amit kell, csipog a kezével, tapsol, fejére teszi a kezét, plafonra mutat - attól függ melyik dalt énekeljük. Elkezdek mesélni fejből egy mesét, akkor hozza a mesekönyvet - azt amelyiket éppen mesélem, mindig a jót választja ki, stb. :D

Tetszik a kérdés. Te is mesélj.

Ja és jövőhéten lesz egy éves a fiam.

2012. ápr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
90%

:) Ez aranyos kérdés de biztos le leszünk pontozva :)

15 hónapos kisfiamra folyton büszke vagyok,mert ügyes,okos és mert egy kis rosszcsont.Mozgásfejlődésben mindig nagyon ügyes volt,több állat hangját utánozza,integet,puszit küld,bújós/szeretgetős,megmutatja az állatokat a könyvekben,megmutatja az orrát,száját,szemét....mindent.16 foga van és így utólag azt mondom,nem is viselte meg olyan nagyon.

2012. ápr. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
91%
Lányom 9 hónapos és irtó tanulékony, egyszer megmutatunk neki valamit és dettó leutánozza! De amire a legbüszkébb vagyok az az hogy segít öltözni, pl, ha egyik kezében van valami akkor átrakja a másikba míg azt bedugja a felső ujjába és fordítva is! Ettől még anyósom is elhalt :D
2012. ápr. 21. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
14 hónaposan a kisfiam több, mint 50 szót használ viszonylag tisztán, mások számára is érthetően és tudatosan. Nagyon jó, hogy már így kommunikál, mert ha éhes azt is mondja, ha szeretne menni sétálni, azt is. Amikor eszik, mondja, hogy "kenyeret", vagy pl a minap ásítottam és mondta, hogy "anya áámosz", nagyon édes volt. Én azért vagyok rá ilyen büszke, mert 3 hónappal hamarabb született, és rengeteg lemaradást kellett behoznia, ami úgy tűnik, szuperül sikerült!:)
2012. ápr. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
94%

Tök aranyos a kérdésed, de sajna csak arra jó, hogy más anyukák a sárga földig lepontozzák a válaszadókat. :) Nem baj, had éljék ki magukat! :)))


Az én kisfiam ugyan már nem baba, mert 2,5 éves, de nagyon nagy büszkeséggel tölt el, hogy milyen szépen, választékosan beszél. Sokan azt mondják a bölcsiben is, hogy a korát jóval meghaladja. Sokszor válaszol már angolul a magyarul feltett kérdésemre (heti 2 angolórájuk van a bölcsiben), rengeteg verset, mesét tud fejből.


Arra már kevésbé vagyok büszke, hogy micsoda dackirályfi, mennyire akaratos és hisztis tud lenni, időnként milyen nehéz kezelni, de azt hiszem (és sokan ezt alátámasztják), hogy ez egy életkori sajátosság, és talán kicsit az oviban majd ez változni fog. A bölcsiben ő volt az első gyerek, szinte ki volt nyalva a feneke, és bizonyos dolgokban elkanászodott. Viszont előnyére is vált, mert szobatiszta lett, rengeteget tanult, és imádja is. :)

2012. ápr. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Álmomban sem gondoltam hogy itt bárki lepontozza a válaszolókat. Nem igazán értem hogy mi a jó a gonoszkodásban, egyszer ki kéne próbálniuk és rájönnének hogy sokkal jobb kedvesnek, és jóindulatúnak lenni.

Szép napot mindenkinek, a gonoszoknak is.

2012. ápr. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
93%
Lepontozás = irigység. Ennyi! Nem kell vele foglalkozni. Az én gyerekeim teljesen normálisan fejlődnek, mondhatni nagykönyv szerint. Nem mondhatnám, hogy bármi extrát csinálnak, de mivel 2 hónappal előbb születtek nekem már az is extra, hogy behozták a lemaradásukat és imádni való gyerekek. :-)
2012. ápr. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat az off-ért, de már többször olvastam , hogy "lepontoznak" . Meg tudná mondani valaki, hogy honnan lehet tudni, hogy valaki lepontozott engem, vagy sem?

Amúgy nagyon édesek a babáitok:) Az én fiam 11 hónapos. Olyan kis nyugis baba, nem kapkod el semmit. Mindent az utolsó percre hagy:) például 9 hónaposan ült föl, még nem jár, csak bútorok mellett feláll. Tapsol, integet és rosszalkodik:) Igazi kis csirkefogó. Ha olyat csinál, amit nem szabad, előtte mindég megnézi, hogy látom-e. Ha találkozik a tekintetünk, elkezd visongatni, és hadonászni:)

Szép napot nektek!

2012. ápr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak:

Ezt láthatod pl. a válaszok alatt, ha pontozták:

"A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad."

Ez azt jelenti, hogy az adott választ mindenki zöld kezecskével jutalmazta, és az adott válaszoló általánosságban 80%-ban hasznos válaszokat adott.


Egyébként te 86%-os vagy. :)

2012. ápr. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm szépen.Már értem:)
2012. ápr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!