Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik csokoládé tejmentes?

Melyik csokoládé tejmentes?

Figyelt kérdés
Tejérzékeny kisfiamnak keresnék. A Tibi ananászos ízű töltött étcsokit ajánlották, de arra is az van írva, hogy nyomokban tartalmaz tejet. Létezik olyan amiben egyáltalán nincs, sajnos nagyon szigorúan be kell tartanunk, mert előjön a fülgyulladása.

2012. ápr. 21. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi a banános csokit vettük, van Coop-os és CBA-s is, a Coop-os piskótatallér, és a legjobb, a téli fagyi :)
2012. ápr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az étcsokoládék általában nem tartalmaznak tejet, különösen a jó minőségűek. Bár mindre rá van írva h nyomokan tartalmazhat, mivel olyan üzemben készül ahol tejet is használnak (jogi viták elkerülése végett írják rá)
2012. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam sem ehet olyat sem, ami akár nyomokban tartalmazHAT, úgyhogy jogi vita ide, jogi vita oda, a felsoroltak közül egyiket sem eheti, még a Lindt-et sem.

Most nem otthonról NET-ezek (csak azért válaszoltam most, hogy megtaláljam majd a kérdést), ha hazaérek, elküldöm neked azt a linket, ahonnan rendeltem már csokit, de nem olcsó, sajnos.

Egyébként, ha csak máznak szeretnéd, akkor az eredeti Holland kakaópor és LIGA margarin kombinációja is jó.

2012. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. ápr. 21. 21:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

szerncsi

szerecsen

tibi csokibabtöretes

tibi ét

boci körtés ét

boci ribizils ét

2012. ápr. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

ezek mind tartalmazhatnak, mármint jogilag


a rendkívül érzékeny lányomnak, akinek egy bolti vizes zsemlétől hetekig kelései vannak a ttfehérjltől, soha nem okoztak gondot

2012. ápr. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tegnap 4. vagyok


A Plamil csokoládéról beszéltem. Privátban küldök egy linket is, ahonnan én rendeltem, de ha te találsz valahol olcsóbban, én is megköszönném a linket.


Egyébként az utolsó válaszolóra reflektálva/vele párhuzamosan, tényleg érdekes, hogy képtelen dolgok kihozzák az allergiát, amiről meg gondolnád, hogy na, ez betesz a gyereknek, attól nincs tünete.


Az én kisfiamnak minden előttem felsorolt csokoládé problémát okozott, mondjuk én nem is kísérletezek nagyon, mert az ekcémásoknak alapjáraton nem valami jó a csoki, de a mama (anyósom) bele van betegedve, hogy nem ehet csokit a gyerek (pedig ezerféle házi sütit, és akár bolti édességet is ehet(ne)), így Mikulásra meglepte mindenféle tejmentes étcsokival, és mindtől tünetes lett, pedig csak 1-1 kicsi darabot engedélyeztem.

2012. ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

A CBA-s vödrös nápolyiban sincs tej, és a Pennyben rátaláltam egy étcsokis csokiparányra is!

2012. ápr. 28. 16:00
 10/11 anonim válasza:
100%

Sziasztok,

Amit én tudok és nagyon finom a Múúú mentes csoki oldalon lehet rendelni tej-, tojás, búza, glutén-, casein-, laktóz mentes csokikat.

Az oldalt a [link] oldalon lehet elérni.

2014. febr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!