Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba fejét borító koszmó és...

A baba fejét borító koszmó és a haj növekedése közt találtatok összefüggést babátoknál?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert jelenleg az 5 hetes babám fején koszmó lett, tegnap vettük észre először. Ez főképp a feje tetején van, és az elején inkább, és ezen a területen csak nagyon apró (1-2mm) haja van. A forgójától hátrafelé viszont 2-3 cm-es haja van. Bár az is igaz, hogy már születésekor így volt a haja, de elől azóta sem nőtt meg, lehet ez a koszmótól, vagy ezeknek a babáknak amúgy is ilyen össze vissza nő a haja?
2009. jún. 21. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a koszmótól van, semmi köze hozzá:) Ha zavar az összevissza növés, vágd le.(bár sztem felesleges ekkora korban) Majd ha már nem kopik ki, megnő szépen mindenhol.
2009. jún. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem sem a koszmótól van.Az én babámnak mindenhol rövid pihés haja van,csak a tarkójánál van hosszabb,de sose volt koszmója sehol.Majd ha nagyobb lesz,nőni fog a haja jobban.Nekünk kb 2 hónapos korától látványos a dúsulás.:-)

11 hes babó anyukája

2009. jún. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!