Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti miert nem feltek, hogy...

Ti miert nem feltek, hogy magara huzza a takarot a baba? Annyian irjatok en kizarolag halozsakban merem altatni,6hos

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az enyém a fejére húzza, de mivel egy vékonyabb pléddel takarjuk be, így nincs gond. Újszülött korától utálja a hálózsákot, szó szerint üvöltött benne. Mióta tud forgolódni, pláne nem rakhatnánk bele. Én is féltem nagyon, de a gyerekorvos megnyugtatott. 6,5 hós.
2012. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sosem húzta magára a fiam a takarót, születésétől fogva takarót használunk.
2012. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 hónapos, és nagyon régóta hálózsákban alszik. Nagyon szeretem, és őt sem zavarja. Plusz van rajta egy takaró is, a lábrésznél bedugtam a matrac alá, így tuti nem tudja magára húzni. Különben nem tenném rá!
2012. ápr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer tettem hálózsákba, de folyton felébredt, zavarta, nem tudta benne úgy dobálni a lábait, ahogy szokta akkoriban álmában. Most meg már feláll, felül, ha felébred, biztos hisztizne a hálószákban. Amúgy ő lerúgni szokta magáról a takarót, sose húzta a fejére.
2012. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

születése óta paplanja van vagy nyáron kis takaró


nem húzta a fejére éjjel soha

2012. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

2,5 éves a fiam, születése óta hálózsákban alszik.

Délután már pár hónapja nem, de éjjel mindig.

Sokkal nyugodtabb vagyok, mint amikor néha nem hajlandó felvenni, és éjjel 4-5-ször is átmegyek, mindig alatta van a takaró, ráadásul hideg a szobája.

Anno én is és a hugom is 4 évig aludtunk hálózsákban, tök jó volt.

2012. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a takaró nem nylon és nem fedi hermetikusan a száját, biztos, hogy nem fog megfulladni. Nálunk játék közben húzta a fejére, iszonyú ordítást levágott, mert nem látott ki:) 6 hósnál meg pláne ne aggódj:)
2012. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van, és sosem féltem attól, hogy magukra húzzák a takarót. Azért aludtak, alszanak hálózsákban, mert amíg kisebbek voltak, mindig lerúgták magukról a takarót, vagy kimásztak alóla, aztán sosem takaróztak be, és nem akartam, hogy esetleg megfázzanak.
2012. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

3 gyerekem van, mindhármat megpróbáltam hálózsákban altatni (egyik nyári, másik kettő őszi és téli baba volt) de utálták! Még egész pici babaként míg nem mozogtak, addig csak csak de ahogy forogni, kúszni mászni kezdtek ordítottak tőle.

Kicsi méretű takarójuk volt egy éves korukig (70x80) épp ezért hogy annyira ne legyen nagy hogy teljesen elvész benne a gyerek, és csatlakozom ahhoz a hozzászólóhoz aki írta hogy ha a fején volt vmi a babának, éktelen sírásba kezdett mert az enyémekkel is ez volt, ha valahogy mégis ráhúzták a fejükre, egyből sírtak.

Takargatás pedig: mivel anyatejes babák voltak és amíg volt szopi minden éjjel ébredtek 2-3-4szer, így mindannyiszor betakartam őket (sőt az egész bandát amikor már a harmadik volt pici).

2012. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi próbáltuk mind a kettőt. A takaróval az volt a baj, hogy annyit forgolódott, hogy fél óra alvás után nem volt rajta semmi.

Így jött a hálózsák. AZ első két alvásnál többször kellett visszaaltatni, de azóta megszokta. Bármit meg tud benne valósítani. Jön, megy, szalad, a rácsos ágy cseréje is akkor dőlt el, mikor hálózsákostól kimászott belőle.

2012. ápr. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!