Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van más is, aki csak tejitalt...

Van más is, aki csak tejitalt ad reggelire és vacsorára 14 hónaposának?

Figyelt kérdés

azért nem kap mást ilyenkor,mert neki ez igy finom,és ennyi tejet,ugytudom meg is kell nekik inni 3 éves korig.

Reggel 233ml este 266ml


2012. ápr. 22. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

igen, meg kell inni ennyi tejet, de miért zárja ki a vacsora-reggeli a tejivást?


enyém már 10 hónaposan is vacsorázott, reggelizett rendesen, majd megkapta a tejét :)


ha neki ennyi a szükséglete és nem kér mást, nem ébred éjszaka akkor rendben van, de azért a lehetőséget add meg neki, fürdés előtt kínáld meg egy kis főtt kajával, hátha lassan elfogadja :)

2012. ápr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért 1 éves korban én már adtam reggelit meg vacsit is. Vacsit evett fürcsi előtt (egy kis sajt, szalámi, kenyér, stb.), majd fürdés után tejcsi (tejital), és úgy alvás. Reggel szintén tejital még az ágyban, aztán rá kb. fél órával jöhetett a reggeli.

Nem mondom, hogy erőltesd, de azért kínáld meg legalább pár falat kajával!

2012. ápr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11 és fél hós fiam szintén csak tápszert kap reggel és este is. Az éjszakát átalussza, szerintem neki elég ennyi.
2012. ápr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy látod, hogy elég neki, akkor nincs gond.

De megpróbálhatod lassan, hogy kis vacsi, fürdés és lefekvés előtt a tejital.

A fiam 13 hónapos, kb. két hete ő maga állt be erre a rendre. Nem eszik hatalmas mennyiségeket, de mióta szilárd vacsora is van, jobban alszik.

Erőltetni semmit sem kell, de megpróbálhatjátok.

2012. ápr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A lanyom is 14 honapos, ő pl reggeli utan iszik tejet. Nem 250 ml-t, csak 100-120 ml-t, de nap közben eszik sok tejterméket. Este meg vacsi, fürdés, és utana iszik 250 ml-t. De nalunk ez azért is alakul igy, mert csak a tejitallal nem lakna jol. 10 honapos korban vezettem be a szilárd vacsorát.
2012. ápr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

14 hónapos a lányom, reggelire szopizik, utána egy órával velem együtt eszik (kb tízóraizik)

este vacsorára is csak szopizik 7-8 körül, utána alvás. előtte 5 körül uzsonnázik tartalmasabbat, szóval lényegében igen

2012. ápr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én úgy adom, hogy reggel felkeléskor megkapja a 2 dl tejitalt, és utána kb. 1-másfél óra múlva rendesen reggelizik. Ez van 13-14 hós korától.
2012. ápr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi mostanában pár hete szoktatjuk már az együtt reggelizésre, vacsizásra. Nem sokat eszik meg még, és többnyire csak kenyeret és sajtot, felvágottat sem kért eddig még, de időnként megkínáljuk, hátha. Vacsinál utána kapja a tejitalt, reggel pedig még felkeléskor.
2012. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!